Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne súlyosabb...

Érdemes lenne súlyosabb pénzbüntetést kiszabni a maszkviselési kötelezettség figyelmen kívül hagyása és kijárási tilalom megszegéséért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, így is leszarja a rendőrök nagy része az utcai maszkozást, kisebb településeken meg a kihányási tilalmat is 😀
2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem lenne érdemes, ezt mindenkinek saját magának kellene felfognia hogy miért szükséges.
2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Boltokban úgyis kötelező. Köztéren másoktól távol mozogva meg totál felesleges, ahogy a kijárási tilalom is hlyeség. Azelőtt én mindig este 8 után intéztem, amit lehetett és pont a tömeg elkerülése végett. Most kénytelen vagyok nappal tömörülni a tömeggel...
2021. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 hónapot kellene már kb nyugodtan kibírni, ez szinte semmi. Megannyi szórakozási és pihenési lehetőség otthon, még futkosni is lehet a parkokban.
2021. márc. 24. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem is ellenőrzik.
2021. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Na menj már a két hónapoddal. 13 hónapja ezt hallgatjuk, hogy mégkéthét, mégegyhónap. Tavasszal mindenki be volt fosva és otthon ült. Aztán mégis visszatért a vírus. Akkor mi értelme is lenne a még durvább lezárásnak (bár már nincs mit lezárni lassan), ha utána ugyanúgy nem tűnik el a vírusotok?
2021. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
12%
Amennyiben a szakemberek szerint a terjedés egyik oka valóban a fegyelmezetlenség, akkor értelemszerűen igen, hatékonyabban kellene fegyelmezni.
2021. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ávós módra feljelenteni, lecsukni, netán agyonlövetni nem akarnád? Elképesztő, milyen alakok vannak!

Múlt héten egy buzgómócsing rendőrnő és a terepruhás, légpuskás párjának volt pofája megállítani és igazoltatni, mert nem volt rajtam szájkosár az utcán! Hát hordja az, akinek hét anyja van! És ez nem Pesten történt, hanem egy alföldi városban. Szerencsére ez volt az egyetlen alkalom. Férjem meg is kérdezte, hogy jobb dolguk nincs? Én meg azt, hogy amikor a cigányok a vonatállomásnál dorbézolnak, az nem baj? Na, ennyire szolgálnak és védenek! Persze, Viktorékat és a hatalmat!

2021. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem kéne szigorítani, viszont egy büdös bunkó, aki olyan helyen nem hordja szabályosan, ahol nem lehet betartani a távolságot.
2021. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Júliusra jósolják a negyedik hullámot !!

Azért arra figyelj....

2021. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!