Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Magyarországon halnak...

Miért Magyarországon halnak meg a legtöbben koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Népességarányosan Magyarországon a legmagasabb a halálozás. Mi ennek az oka. Tudjuk hogy nem jó a magyar egészségügy de ennyire?

2021. márc. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%
"A harmadik hullám a legtöbb helyen már lecsengőben van, nálunk meg még most jön a java már ami a halálozási adatokat illeti." Hol van pontosan lecsengöben? Olaszországban éppena múlt héten zárták le az országot, Németországban tegnap hosszabították meg a korlátoza´sokat, Kelet-Ausztriát meg most készülnek lezárni
2021. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
55%
9-es: egy éve amikor még a hivatalos statisztikák szerint a legtöbb nyuagti országokhoz képest Magyarország jól állt Covid terén. Akkor meg azt írtátok, hogy Orbán meg Müller cecília hamsítja az adatokat. Akkor most meg amikor a helyzet romlik, akkor meg elhiszitek, hogy Müller Cecília statisztikái igazak. Akkor most, hogy van ez?
2021. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt mert itt alapból kritikán aluli az egészségügy színvonala. Másrészt mert mindenkit a covid-halottak közé számolnak, akinek volt valaha pozitív tesztje, és meghalt, függetlenül a halál okától, vagy hogy a halálakor egyáltalán fertőzött volt-e még.
2021. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

10

Jah persze meg majd önként le is mondanak nem?

2021. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
89%
Egy cukros,vagy magas vernyomasban szenvedo ember, vagy egy tulsulyos, evtizedekig is elelhet a betegsegevel.Ha most hirtelen meghal,es pozitiv lett a tesztje,akkor 99% hogy a covid okozta a halalat.
2021. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%

1) Mindenkit odaszamitunk aki meghalt es covidja is volt.


2) Magyarországon van olyan biztonsag es fejlettseg hogy eleljenek az emberek 70+ eves korukig vagyis veszelseztetette valnak a covidra, de eü mar nincs hozza hogy meg is gyogyitsunk ennyit

2021. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

A fantasztikus magyar kórházban szép fertőzéseket lehet legyengülve összesedni . Én egyszer húsevő baktériummal jöttem haza egy sima rutin térdműtét után ,egészségesen és még viszonylag fiatalon . Egyszer meg kétoldali tüdőgyulladást kaptam egy tüdőgondozóba tett látogatás után ,40 fokos lázzal, és 6 hét volt mire teljesen helyrejöttem,úgy ,hogy lekopogom de sosem vagyok beteg, 2 évente kapar a torkom 3 napig ,sokat sportolok,egészségesen élek ..

Na most ilyesmiket aki bemegy úgy,hogy alig kap levegőt mert a covid a tüdejére ment és esetleg van más betegsége,vagy idősebb nem valószínű ,hogy túlélnek emberek..

2021. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Itt a legnagyobb a Nagy városi lakosok aránya a vidékiekhez képest. Ott burjánzik a vírus, ahol sokan tömörülnek kis helyen. Onnan viszik szét mindenfele. Budapest egy európai nagyváros. Nagyobb mint Pozsony vagy Prága. 2.5 millióan élnek itt az összes 9 millióból, így arányosan itt tarol a járvány a legjobban, amíg meg nem érződik a beoltottság


Nem kell félni ! Hazánk EU első átoltottság tekintetében. Pár hét és beérik az oltás

2021. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a legfontosabbat kihagytam, a 19-esről jutott eszembe. Itt oltanak a legtöbbet kínai vakcinával, amitől covidosok lesznek az emberek.
2021. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
málta az első magyar ország második
2021. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!