Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell eltitkolni egy...

Miért kell eltitkolni egy intézményben a koronavírusos dolgozók számát? Ez tabu,vagy a vezetőket megdorgálhatják ezért?

Figyelt kérdés
[link]

#vírushelyzet kezelése #a gyárakban sok a beteg
2021. márc. 25. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Pár napja vettem észre a csúsztatást szinte minden médiában, híradókban.

Cégeknél, gyárakban ennyi koronavírusos volt, ezért sürgősen kell oltatni.

Riport végén, többségük csak kontaktszemély volt nem is pozitív.

Riporter elszólása, nem vágták le a riportról.

De azért akkora a baj, hogy mindenki vírusos....hagyjuk már ezt a mesét!

2021. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A MÁV-nál,BKK-nál,Paksi Erőműnél,..de más cégeknél is elkezdtek oltani ezerrel,mert a betegek száma fenyegeti az ellátás biztonságát.

A BKV-nál eddig kilencen hunytak el.Valami azért lehet ebben,hogy a nagy légtérben összezárt emberek megfertőzhetik egymást,ami kihathat a cég eredményeire is akár.

2021. márc. 25. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nem járvány időben hány BKK dolgozó hal meg egy évben? Mert szerintem darabra ennyi, csak most valamikor produkáltak egy pozitív COVID tesztet a haláluk előtt.
2021. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3./Azért valljuk meg,hogy a lehetőség egy kis buszfülkében azért megvan a fertőzéshez,azért ne "baggatelizáljuk" el azért a tényeket.

Nem hiszem,hogy ezeket az embereket elütötte "hirtelen" a villamos.Ez butaság.

2021. márc. 25. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? Bent ülsz egy leválasztott fülkében, úgy, hogy már első ajtós beszállás sincs, és mindenki hordja az idióta alsógatya maszkot (a sofőrt kivéve, mert a többség érthető okokból nem akarja azt a szart hordani egész nap)

Hülyeség, amit beszéltek, és ellentmondásban van a viruspropagandátokkal.

2021. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kajával is terjed azért vannak ezek !
2021. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó


Mutass nekem egy fővárosi buszt,ahol a fülke le van választva....max a régi Ikarusoknál,de az sincs hermetikusan lezárva,csak az ajtó be van húzva max.A többinél a plexi nem ér fel e mennyezetig,olyan 40 cm hézag van.Szerintem azon befér a vírus,így egy légtér.

A másik,hogy elsőajtós felszállás van,csak az első ülések vannak lekordonozva,jegyet nem lehet venni a járműveken.De attól az elsőajtós járatokon továbbra is az első ajtónál kell felszállni.

2021. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!