Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Életveszélyes az iskolák...

Életveszélyes az iskolák újranyitása a tanárok szerint, mondja a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete. Egyetértesz velük?

Figyelt kérdés
Legkorábban Április 12-én vagy 19-én nyitnának az iskolák.

2021. márc. 25. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Milyen fokozatú oktatási intézmények fognak nyitni?
2021. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Demokratikus Szakszervezet, ez mindent elmond. Politikai hangulatkeltés az egész. Gondolom boltba sem járnak a pedagógusok, és annyira rettegnek, hogy 100% az oltási hajlandóság.
2021. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
igen életveszélyes
2021. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Csak nem akarnak dolgozni
2021. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Idefigyelj négyes én magam részéről már örülök, hogy ne kell bejárni, mert ezt a szeptember óta tartó lázméregetést-légós hangulatot - főleg még az elején, amikor totál hosszú sorba tartották föl az iskolába érkezőket - meguntam már.


Aztán októberben jött a kontakthiszti... engem is (óraadó vagyok több helyen) hív az xy suli, hogy engem is jelentettek xy ofővel kapcsolatban, aki karantélyba került... borzasztó érzés...)


Örülök, hogy kiengedtük végre a gőzt és online vagyunk... így is, az ideg egy hét alatt jött ki rajtam március közepén, a zárás után.

2021. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
85%
Tavaly az érettségire mondták ugyanezt. Nem vehetők már komolyan, mindenki csak röhög rajtuk.
2021. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
A Kormány kényszeres intézkedő és beleavatkozó. Azt hiszik, hogy mindig valamit ki kell találni, különben tutyimutyinak minősítenék őket, olyan ez, mint a volt párttitkárok, akik kényszeresen mondták a semmit, csak hogy létezésük fontosságát indokolják.
2021. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én egyetértek velük, nagyon sok tanár meghalt, vagy maradandó károsodást szenvedett a tüdejük. Nagyon magas a tanárok átlagéletkora, némelyik még nyugdíj után is dolgozik, mert nincsenek fiatalok. Ennek ellenére az oltási sorban nem vették őket előre, bármit kértek a Kormány csak röhögött rajtuk, pedig már régóta kérték az online oktatást. Egy vicc ez a banda, azt tény. Miért nem fogta össze a pedagógusokat, és sztrájkoltak? Volt olyan, hogy a lányom osztályában 2 tanár volt csak, és még mások helyett is folyamatosan helyettesítettek, természetesen ingyen. Én tuti otthon maradtam volna a helyükben. Nem is értettem.
2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Jó ez az online kinlódás. Egy jelképes összeget adni amelyik normálisan oktat, pl. 5000ft-ot hetente. A többi fizetését átutalni a szülőknek.
2021. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

9-es, nekem 2 gyerekem van, egy alsós és egy 7.-es. Az alsósnak teljesen rendben van a tanítás, van egy nap 3 órájuk, online megtartva, még le is feleltek órán, a gyerek utólag mondja, hogy ma doga volt. Nem is tudok róla, szóval még segíteni sem tudtam volna, még ha akartam volna sem. A leckéjét le szoktam ellenőrizni feltöltés előtt, az kb. napi 10 perc, ennyi a dolgom vele.

A 7.-es az már más téma. Az ő tanárai közt vannak linkek és lelkiismeretesek is, és sajnos pont a fontosabb tantárgyakból link a tanár. Úgyhogy vele szoktam tanulni, angolozni, magyar, matek. A többi nem érdekel, azok annyira nem fontosak.

De működhetne ez teljesen jól, ha a tanárok jól csinálnák, sajnos nem mindegyik csinálja jól. De ne gondold, hogy az a suliban jól csinálja, csak azt nem látod.

2021. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!