Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek! Miért van...

Oltásellenesek! Miért van ennyire ellenetekre az oltás?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a napokban ezen az oldalon:

"Én akkor sem adatnám be magamnak a vakcinát, ha 1 milliárdot fizetnének mellé!"


Hogy lehet ilyen szintű ellenzésre eljutni?


Miért van ennyire ellenetekre a vakcina?

Gyakori érv, hogy a hosszútávú hatásokról semmit sem tudunk. De ilyen alapon a Covid hosszútávú hatásáról sem! Lehet, hogy tünetmentesen átvészeled, hosszú évekig a szervezetedben bújkál, aztán meg hirtelen aktiválódik, és ledetonálja a fejed.



2021. márc. 26. 11:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
50%
Mert Juci néni a fécbukon mondta egy leleplező tényfeltáró videóban!!! meg monták, hogy millióan halnak meg a mellékhatásokban! meg összecsapott oltás! meg tele van méreggel! meg minden
2021. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%

1. Teszteletlen. Sokkal kevésbé ismert a hosszútávú hatása, mint mondjuk magának a vírusnak. Akkor meg már inkább a saját akaratom miatt érjen baj, mintsem egy teszteletlen oltás miatt.

2. Nincs rá szükségem. A szervezetem kellően erős ahhoz, hogy egy ilyen szintű vírussal probléma nélkül elbánjon. Tudom, mert már átestem ezen az egészen 3 nap alatt, és azóta sincs semmi bajom.

3. Még másokon sem segítene ha megkapnám. Attól ugyanis nem véd, hogy a vírus a szervezetedbe kerüljön, és hogy tovább is add. Csak a saját szervezetedre van hatással, ami mint írtam, szépen megoldja ezt magától.

4. Elvek. Nincs azzal bajom, hogy mások beadatják maguknak, hisz az ő életük, az ő döntésük. Azzal viszont igen sok bajom van, hogy hátrányos megkülönböztetés is érheti azokat, akiknek nincs egy darab műanyaglapjuk arról, hogy ők engedelmes rabszolgák voltak, és hallgattak állambácsira. Bár ez itthon inkább szerencsejáték alapon működött, hisz olyanok is kaptak kártyát, akik se nem jelezték, hogy betegek lennének, se nem oltottak.

2021. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
Mert üzletet csinálták az emberek életéből és megmentésként próbálják eladni. Sosem voltam oltásellenes, de nem fogom elfogadni azt, hogy hónapokig mérgezzem magamat. (egyébként a maszk jobban zavar, annak a kórházban a helye).
2021. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
42%

,,De ilyen alapon a Covid hosszútávú hatásáról sem! Lehet, hogy tünetmentesen átvészeled, hosszú évekig a szervezetedben bújkál, aztán meg hirtelen aktiválódik, és ledetonálja a fejed."

És még ti vagytok a tudománypártiak állítólag 😂😂😂Hülyeséget beszélsz kérdező, ilyen amit te itt leírsz nincs. Viszont egyre többen hullanak az oltástól,ezt meg onnan tudom hogy személyes környezetemben is egyre több ilyen van, érdekes módon covidba egy ismerősöm se halt bele. Mondd már el amúgy hogy én egészséges fiatal szervezetként mi az istennek oltassak, mikor csak magamat védem vele? Másfél év alatt nem lettem beteg, pedig sok emberrel voltam huzamosabb ideig egy légtérben akiről bizton tudom hogy covidos volt. Akkor meg minek? Azért hogy az oltástól majd hátha beteg leszek? Xd

2021. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
45%
Mert ki más értene jobban a virológiához meg a vakcinagyártáshoz mint ezek a lakatos szakmunkás sanyik, meg árufeltöltő gizikék. Hiszen ők megtették a szükséges kutatásaikat a 'zinterneten'. Meg amúgy is megmondta az icuka aki kórházi bilicserélő, hogy az oltás méreg. Hát neki ne hinnénk?
2021. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
31%
Az előző válaszom értékeléséből úgy érzem sokan magukra ismertek. :D
2021. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
42%

Jaj nektek meg ha kiállítanak egy majmot fehér köpenyben és azt mondja nektek hogy rákjárásban kell elkerülni a covidot akkor azt csinálnátok😆

Én a saját szememnek jobban hiszek mint lefizetett barmoknak. Egyre több ismerősöm lett beteg vagy halt meg a vakcina után, covidosról ellenben egyről se tudok xd

2021. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%
7, hazudsz :D Népességszabájoz a bilgéc! Illuminátik, meg a bilderbergek mérgezik a népet!
2021. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
26%

@11:42


Kérlek mesélj még.

Nem ti rajongtok kamupártos szélhámos meg szektás scientológus doktorokért? :)


[link]

2021. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
59%

"Én a saját szememnek jobban hiszek mint lefizetett barmoknak. Egyre több ismerősöm lett beteg vagy halt meg a vakcina után, covidosról ellenben egyről se tudok xd"


Egyébként meg ha szednéd rendesen a gyógyszereid a skizofréniára, akkor rájönnél hogy ezek a "barátaid" max a képzeletedben léteznek.

2021. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!