Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az én kedvenc pártom a FIatal...

Az én kedvenc pártom a FIatal DEmokraták SZövetsége vagyis a FIDESZ. Szerinted is ők a legjobbak és nyerni fognak 2022ben? Ha nem rájuk szavazol '22ben akkor kire?:)

Figyelt kérdés

én biztos rájuk szavazok! :)

- támogatják a családokat

- egykulcsos az adórendszer

- van MÁP+ (én havi 45%ot takarítok meg)

- nincsenek migánsok

- kezelik a SARS-COV2-t azaz a COVID19et


szerintem ennél csak rosszabb lehetne... mi a véleményetek?



#FIDESZ #HAJRÁMAGYARORSZÁG #LEGJOBBPÁRT
2021. márc. 26. 13:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
"Amúgy nem akarnak ezek már nevet változtatni? A fiatal már rég nem igaz" - csak az nem igaz?
2021. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Semmi nem igaz, de ez a legfeltűnőbb. Még 80 éves korára is ő lesz a miniszterelnök ilyen névvel?
2021. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
#4 Szépen tükrözöd az átlag fidesz szavazót:(
2021. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Az valóban jó felvetés hogy mi lesz a Fidesz után ha mind nyolcvan évesek leszünk. NYUDESZ Nyugdíjas demokraták szövetsége 😂

vagy NEDESZ nemzethy demokraták szövetsége.

2021. máj. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
#15 Rossz helyre írtam a választ,kérem törölni.
2021. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

Rengeteg jó dolog van a Fideszben, ahogy te is említetted, kicsit kiegészítem az én gobdolatmenetemmel.


-támogatják a családokat (Így van, a Mészáros és Orbán család virágzik)


- egykulcsos az adórendszer (Ez lényegében magába foglalja az előző mondatot. Támogatják a mészáros és orbán családot. Emellett még növelik a szegények és gazdagok közötti szakadék. Nehogy a sarja nép kicsit többet tegyen el havonta és az amúgy is nagyobb jövedelemmel rendelkezők arányaiban nagyobb részt vállaljanak a társadalmi kötelezettségekből.)


- van MÁP+ (én havi 45%ot takarítok meg) (Nagyon helyes, évi 5%-ot hoz, ez már majdnem eléri az infláció mértékét. Így csak évi 1-2%-ot buksz a megtakarított pénzeden. )


- nincsenek migánsok (Valóban nincsenek. Az egyik ellenségképüket legyőzték. Azt hiszem már Sorost is, mert nem beszélnek róla. Ha legyőzik Gyurcsányt is, akkor lehetne a következő ellenség a gyatra egészségügy vagy a szar fizetések, esetleg a magas korrupció. Hátha azokat is legyőzik. De gondolom inkább maradnak majd az EU-nál, onnan könnyebb kilépni és hatástalanítani őket.)


- kezelik a SARS-COV2-t azaz a COVID19et (Így van, a 30.000 halottal, akiknek nagy része nyugdíjas volt, pedig a nyugdíjrendszerről is levettek egy kis terhet. Nagyon ügyes!)

2021. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17 halottaknak úgysincs szükségük magánnyugdíjpénzzári megtakarításra, nem igaz? :)
2021. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Le a Brüsszeli meleglobbival!!Jézus nevében csak a FIDESZ
2021. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 VZ2 ***** válasza:
Ügyesen trollkodik a kérdező.
2021. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!