Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sosem látott kivándorlási...

Sosem látott kivándorlási hullám jön a járvány után?

Figyelt kérdés
Ekkora válság még SOSEM volt és a többi országban sokkal hamarabb helyreáll majd minden.
2021. márc. 26. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Tedd feltételesbe.

Nyugat-Európában sem lesz GDP bővülés.Ott is a helyi munkanélkülieket fogják előnyben részesíteni.


A vendéglátás,turizmus ami a legkönnyebben felszívja a kelet-európai munkaerőt, még döglődni fog egy darabig.


Az autóipar, ami amúgy tömegeket képes ellátni munkával, szintén nincs jó formában.

2021. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell minden màsnap ezt a kêrdést feltenni?
2021. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

“Ekkora válság még SOSEM volt és a többi országban sokkal hamarabb helyreáll majd minden.”

Így van, már most indulj el!

2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Mondj már egy dolgot ami miatt egy épeszű fiatalnak érdemes lenne itthon maradni és magyarországon tervezni a jövőjét.

Ja tudom a családTÁMOGATÁSOK. A hiba csak annyi, hogy itthon támogatás címszóval kergetik hitelcsapdába a fiatalokat, kint pedig megkeresik a jólétet biztosító pénzt és nem függnek a támogatásoktól és egy gazember párt kénye kedvétől.

2021. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok Fideszes, sőt kifejezetten rühellem őket, mielőtt még ez a vád érne, de én abból a SOSEM látott hatalmas válságból kb semmit nem érzékelek.
2021. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

#5

Akkor te a szerencsés 5 százalékba tartozol, Lőrinc.

2021. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Tiborcz vagyok nem Lőrinc.

De viccet félre téve, kb az egész ismeretségembe alig tudok valakit akit megviselt volna gazdaságilag ez a dolog. Max azt aki már előtte is vegetált. és pont olyan területen dolgozott aminek most bebasztak.

2021. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
A vendéglátás, turizmuson kívül a többi dolog működik ugyanúgy, mint korábban.
2021. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
7-es, csatlakozom, pontosan így látom én is.
2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Tegnap is megkérdezted, akkor is megírtuk, hogy nem. Nyugat-Európa nagyobb diktatúra lett ezzel a COVID szarral, mint anno a kommunizmus.
2021. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!