Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja azt a sok balolda...

Miért mondja azt a sok baloldali proli, hogy a Gyurcsány jobb volna?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 21:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
4%
28! inkább az a szerencse, hogy "barátunk" szerint 2012-ben is Gyurcsány kormány volt mert pl. a Malév akkor ment csődbe, ja igen szar dolog lenne kimondani, hogy a Fidesz töketlenkedése miatt nincsen nemzeti légitársaság, tudod ez ilyen "Takács Za5 memória" ő volt ilyen, hogy ami rossz történt az "Gyurcsányalattvót" akkor is, ha 1999-ben vagy 2013-ben történt, ami jó volt az "Orbánalattvolt" akkor is ha 2008-ban történt.🤣 Tudom mert pl. váltig állította, hogy Orbán alatt tiltották be a Magyar Gárdát vagy lett tilos a Holokauszt tagadás (mikor egy kérdésnél a Fidesz és a hazai zsidók közötti csodálatos viszont magyarázta).
2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
30%

ezek lennének a kiegyensúlyozott hátterű dolgozó fideszesek?

https://www.youtube.com/watch?v=CPcF5dDywQI&ab_channel=Karsa..

2021. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
69%
#31 A fideszeseknek fáj az igazság, hogy Orbán kúrt el mindent, amit csak lehetett!
2021. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
54%
Az egész világ szar...egy példa mikor iskola volt csomó gyereknek mi volt a baja? Jajj iskolába kell járni jajj de utálom mer bár nem kéne stb... életben nem gondoltam volna hogy ez megtörténik és nem kell járni erre meg: már nagyon elegem van utálok itthon lenni unatkozok és nem bírom sokkal jobb lenne iskolába járni! És ilyet személyesen ismerek nem egyet!Bár az én időmben lett volna na nem lényeges! Tehát sose jó semmi de persze most igaz ez nem ide vonatkozó csak egy példa a politikában teljesen más az egész szitu mert ott a nagyfejesek döntenek hogy nekünk jó legyen amit én jelenleg úgy veszek észre hogy nem valami fasza. De ha másik lenne az se lenne mint mondtam jó xy dolog miatt úgyhogy én engem már nem is nagyon érdekel mivan kivan csak legyen egy tűrhető minőségű életem azt csá!
2021. márc. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!