Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki összefogás...

Ha az ellenzéki összefogás nyer 2022-ben, akkor legalizálnák az azonos neműek házasságát? 2/3-os többség kellene hozzá vagy elég az egyszerű többség?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 09:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen lesz itt is ?: [link]
2021. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Egy kurucos cikket linkeltél. Mindenesetre szerintem inkább legyen 3 apja egy gyereknek, mint egy sem és az intézetben vergődjön a szerencsétlen gyerek. Megvalósítaná ezt az ellenzék?
2021. márc. 27. 09:27
 3/42 anonim ***** válasza:
20%

Nem.


A saját maguk közötti közpénz osztogatást, na azt mondjuk legalizálnák.

2021. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

3-as Ezt miből gondolod? Annyira propagálják az LMBTQ témát és az EU értékeit, emberi jogokat.


A közpénz lopást mindegyik párt csinálja, a mostani főleg. A Fidesz kimondottan intézményesítette a lopást.

2021. márc. 27. 09:31
 5/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem hinném. A házasság definíciója évszázadok óta: "Szent kötelék férfi és nő között". Egy ilyen több évszázados dolgot nem lehet csak úgy megváltoztatni. Amúgy 100, 200 éve nem volt probléma most miért lettek ilyen hangosak a melegek? Pedig akkor is voltak.
2021. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
A Momentum, szerintem simán bevezetné.
2021. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%
Igen legalizálnák.Az lenne hogy Orbán Viktor végre elvehetné feleségül az imádott Mészáros Lőrincét, hogy végre papíron is egyesüljön a családi vagyon. A nászéjszakára meghívnák Szájer Józsefet egy édeshármasra.Eközben a másik szobában a kisfiúnak öltözött Szíjjártó Petivel Kaleta Gabi hancúrozna. A félénk Csokis Máté az ablakból leskelőne a mobiljával, aztán odahaza kiverné a videóra.
2021. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Hát, 5-ös, csak hogy mondjak valami újat, képzeld, hogy az EU-ban több országban van engedélyezve, mint ahol nincsen. És a világ 29 országában, az USÁ-t és az UK-t beleértve legális. Ha ennyire haladónak állítja be magát az ellenzék, akkor itt is bevezethetnék.
2021. márc. 27. 09:37
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem teljesen mindegy? Nem vagyok melegpárti, de ha valaki ettől boldog, az engem fullra hidegen hagy.
2021. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
9-es Oké, hogy téged hidegen hagy és nem vagy melegpárti. Nem ez volt a kérdés. Csak annyira propagálják és kíváncsi lennék, hogy mennyire tartanák be, amiket mondanak.
2021. márc. 27. 09:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!