Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is erősíteni kéne...

Szerintetek is erősíteni kéne az ellenzéki fiatalság külföldre költözését?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy aki fiatalként szídja a kormányt, tipikus nyugati érvekkel fikázza a magyar társadalmat, hipsterkedik, LMBT-zik, SJW-zik, és MeToo-zik, azokat legszívesebben állami támogatással költöztetném Nyugat-Európába.


Az itthon maradó hazafias fiatalok pedig sok gyereket fognak szülni, hazafivá nevelik a gyerekeiket, és 20 éven belül kialakul az új magyar fiatalság, akik nacionalisták lesznek.



2021. márc. 27. 12:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Most őszintén, szerinted hányan maradnának? Még a hazafias fiatalok jó része is nyugaton van.
2021. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Ki szülne gyereket ha a fiatalok 70%-át elzavarnád? épeszű fiatal sosem fog a rezsimre szavazni.a rezsim a nyugdíjasok,pénzért megvehetőek,sportolók,külhoniak pártja lett.
2021. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Már bocs, de nem csak az ultralibsiknek van baja ezzel a kúrmánnyal, hanem kb mindenkinek elege van már a fidesz imádó nyuggereken kívül.
2021. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező4

Szándékosan akarod lejáratni a nemzeti érzésű fiatalokat? Mert, mintha azt sugallnád, hogy aki ne csüng ki orbán seggéből (vagy nem csüng rajta), az nem ebbe az országba való.

Szégyelld magad!

2021. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Én támogatnám.


Az értelmesebb haladó gondolkodású embeerek elmennének mind, itt meg maradna az ostoba csőcselék. Nem tudom meddig húzná vele az ország.


Ha még támogatás is lenne rá, biztos egy percig nem gondolkoznék rajta, hogy itt hagyjam ez a szemétdombot.

2021. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Az általad említett radikális baloldali csoport csak egy nagyon elenyésző kisebbséget képez a fiatalok között.

Ahogy az öregek között is voltak defektesek, akik az ÁVHban szolgáltak.



Én pár éve diplomáztam, szerintem még fiatalnak számítok.Az egyetemen az oktatók gyakran hülyéskedtek a 3. nemmel, például valószínűségszámításkor, statisztikában.Mindig mondták,hogy 3. nem nincs és nem is lesz, a hallgatók is egyetértettek velük.Persze trollkodás volt,hogy "a 3. nemnél hogy számoljuk a valószínűséget"?

2021. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Xd. Amikor sokan keverik a hazaszeretetet a politikai elégedetlenséggel. Kedves kérdező, aki gyülőli a jelenlegi politikai vezetést és az ennek következtébe kialakult társadalmi nézetet(tipikus példa hogy pusztuljon mindenki aki nem ért velünk egyet, ezt te magad is erősited), attól még az nem azt jelenti hogy ne szeretné a hazáját. Ha belegondolsz, minden idekőt. Minden amit ismerünk, szeretünk, rokonok, minden. Ha belegondolsz elég komoly elhatározás kell, hogy elhagyják ezt az országot, de egyre többen kényszerülnek rá, mivel 1 szinten már egy szimpla haza szeretetből nem lehet kenyeret venni vagy jól megélni.
2021. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként ja, arról is érdemes beszélni, hogy csomó olyan ember, aki mondjuk heterószexuális kapcsoaltbna él, házasságban, gyereket tervez stb... tehát teljesen a fidesz kamu-keresztény-nemzethy narratívája szerint él, és nem foglalkozik az egész lmbtqabcdef dologgal, ők is dobbantanának, mert tudják hogy egy élhetetlen balkáni pöcegödör az ország.
2021. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Fsms ***** válasza:
79%

Nem kell támogatnod, mennek maguktól, de nem csak ők hanem akik a Fideszre szavaznak, azok is.

Sajnos gazdád tönkrevágta az országot, és sokan pont a kilátástalanság miatt mennek. Jelenleg már több magyar gyerek születik külföldön mint itthon.

Egyébként a Fidesz támogatottsága a fiatalok körében kifejezetten alacsony szerencsére.

2021. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
9es. Reméljük hogy leszünk egyszer elegen hogy új párt is esélyt kapjon a parlamentben.
2021. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!