Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy Szlovákiában, Ausztriában, és rengeteg környéki és nem-környéki euróoai országban a PCR teszt ingyen biztosított havi 1, 2, vagy akár 5 esetben is a lakóknak, míg nálunk alsóhangon 10ezer ft-ot kell fizetni érte?

Figyelt kérdés
Vagy minimum 1 hetet várni, hiszen csak a súlyos tünetek esetén jönnek ki a mentősök. Háziorvosom 3-ból 3-szor visszautasította a kérelmem, hogy jöjjenek ki tesztelni kapacitáshiány miatt, de azért amikor az oltóközpontba elmentem fizetni a tesztért, ott már bőven akadt jelentkező, aki levegye azt a mintát.

2021. márc. 27. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak tippem van: a járványvédelemre az EU-tól kapott milliárdos "gazdaságvédelem" jelszóval már rég Mészárosnál, Tiborcznál vannak. Egyszerűen nem tudnák már finanszírozni az ingyenes teszteket. Csak sport több mint 200 milliárdot csoportosítottak át, az államkassza sajnos nem végtelen.
2021. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
En csütörtökön lettem beteg,dêlelőtt felhîvtan a háziorvoson,aki a tümeteim alapján tesztre küldött,ott is minden 5 perc alatt lezajlott,percre pontosan hîvtak be,sajnoa pozitîv lett.Utanna visszahîvtam a háziorvosom,az azonnal feltette a felhőbe a gyògyszert,amiért a szomszéd mrnt el,lerakta a bejárat elé.a gyògyszer meg a teszt és a gyògyszer is ingyenes volr
2021. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Mert akkor még szembetűnőbb lenne, hogy mennyire magasak a fertőzöttségi számok. Az pedig rákényszerítené őket további szigorításokra, ami viszont politikailag nem lenne népszerű.

Egyébként nevetségesnek tartom, hogy, ha karanténba kerülők, egy velem egy háztartásban élő fertőzött személy miatt, akkor a karantén végén nem tesztelnek le, hogy elkaptam-e. Hanem visszaeresztenek a munkába, és vagy nekem vagy a cégnek kell állnia a tesztemet, ha biztosak akarunk lenni, hogy nem fertőzők.

2021. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Szlovákiában élek. 75 euró az a bizonyos pcr teszt. Ausztriában szintúgy fizetsz érte
2021. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

4-es: Keveset tudsz és azt is rosszul:


[link]

2021. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

# 5

Az antigén teszt te idióta. Azzal nem tudsz külföldre utazni

2021. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
4-es, Ausztriában élek, eddig 11 tesztem volt, mindegyik ingyenes! Ti Magyarországon hányat kaptatok otthonra?
2021. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"4-es, Ausztriában élek, eddig 11 tesztem volt, mindegyik ingyenes! Ti Magyarországon hányat kaptatok otthonra?"


Valami baj lehet a szövegértelmezéseddel mert nem PCR tesztet kapsz azt nem tudod otthon elvégezni azt laborban végzik.

2021. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

PCR-t itthon is elvégzik ha indokolt vagy tünetekkel fordul orvoshoz stb. Minden más esetben fizetned kell érte. Illetve ezt patikában nem tudsz venni mert laborban végzik majd hitelesített papírt/email-t/SMS-t kapsz a leletről.


Amit osztanak az antitest gyors teszt. Amikor akkor működik ha tüneteid vannak máskülömben fals eredményt ad. Elon Musk is bejegyzést tett közzé ezekről ő vett több darabot mindegyik mást mutatott

2021. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2021. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!