Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fogja a most emelkedő...

Nem fogja a most emelkedő hullám keresztbehúzni az iskolanyitást?

Figyelt kérdés
Ma is 10 ezer az új fertőzött a legtöbben vannak most lélegeztető készüléken. Kinyitnak így az iskolák jövő hónap közepén ? április 19-én kéne nyitni, de két oltás kellene a tanároknak és kell pár hét utána a védettség kialakulásához a gyerekek meg be sem lesznek oltva. Biztos hogy kinyitnak így az iskolák?

2021. márc. 27. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Kinyitnak
nem nyitnak ki
határon lesz
50 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Már azt hittem, valami baj van, mert az elmúlt 10 percben senki sem kérdezte meg, de most megnyugodtam.
2021. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

A gyerekeknek tök mindegy mert még mindig kevesebb mint 1% az esélye hogy nagy bajuk lesz. És amúgy sincs még nekik oltás.

Szerintem ha a hatalom felől ez lenne az érdek már nyithatnánk.

2021. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Soha többé nem lesz oktatás Magyarországon, ezt a kormány pontosan tudja. Csak azért húzzák el előttünk újra és újra a mézesmadzagot, mert ha mindenki tisztában lenne a tervekkel, kitörne a forradalom.
2021. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Tuti keresztülhúzza, a tanárok már most tiltakoznak ellene.

El kellene felejteni ezt a tanévet.


Szeptemberben meg szépen visszalehet állni a klasszikus oktatásra.

2021. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem az iskola nyitást, ilyen komoly járványhelyzetben a kertbe se, de még csak az erkélyre sem engedném ki a népet este 8 után.


Ezt pedig úgy tartatnám be, hogy rendőrségi drónokat állítanák szolgálatba terület egységenként. Ha valakit házon kívül meglátunk akkor bescanneljük az arcát majd lefuttatjuk a rendszerbe és kiderítjük ki az és hol lakik. Majd ezután mehet a 150.000 forintos csekk.

2021. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Az a legszomorúbb, hogy nem vagyok biztos benne, hogy az előttem szóló viccelt.
2021. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 tegyük fel hogy nem trollkodsz és tényleg hülye vagy.


Egy ilyen dronos rendszerhez előbb mindenki arcát be kéne vinni a rendszerbe, amit nyilván nem tennének meg az emberek, mert ez alapvetően diktatórikus és alapvető jogokat sért. Ilyen úgy csak és kizárólag Kínában létezik. Köszönöm de nem kívánok egy kínai szintű diktatúrában élni akkor sem ha járvány van.

A másik hogy sokan simán csak huznának egy ilyen nem is tudom mit az arcukra amit oroszokon látni hogy csak a szája meg a szemei vannak kivágva egyébként takarja az arcot.


És lám tényleg eljutottunk oda hogy a nép egy része maga követeli a diktatúrát.

[link]

Itt már megjósolták ezt.

2021. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 krwkco ***** válasza:
100%

Ez manapság inkább politikai kérdés. A józan ész nem játszik.

Az oktatás újraindítása attól függ, hogy az ellenzék mennyire követeli, hogy ne legyen nyitás, védjék meg a tanárokat stb. Ha elég hangosak, akkor a kormányzó erő csakazértis nyit. Az oktatás meg lesz hosszabbítva Bicskéig.

2021. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
82%
5-ös Óh igen persze. Akkor majd a manók fogják megművelni a földet és azok is fognak majd neked élelmiszert tenni az asztalra. Ha ilyesmit szeretnél akkor hogyan lenne drón meg egyáltalán szolgáltatások? Akkor mondjál ám le mindenről a gáz és áramszolgáltatásokról a szemét elszállításról mindenről és akkor interneted sem lesz, hogy ilyen hülyeségeket le tudjál írni.
2021. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

"uti keresztülhúzza, a tanárok már most tiltakoznak ellene."



Hahahhaha.. beszari semmi birkák. morognak egymás között de mennek majd.

és közben annyit keresnek hogy annyiért egy építkezésre egy alkesz melóst se kapni már.

2021. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!