Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy az ellenzék nem ásta...

Amúgy az ellenzék nem ásta magát alá kicsit azzal, hogy a keleti vakcinákat ellenezi?

Figyelt kérdés

No offense, független vagyok.

Csak pl. rengeteg orvos is ezt állítja. Zacher, Győrfi.



2021. márc. 27. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Lyukra futottak, mint már korábban annyiszor. Ritka egy töketlen társaság.
2021. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Győrfi egy beszélő fej, azt mondja, amit mondanak neki hogy mondania kell.
2021. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Az ellenzéki szavazók esze és memóriáját ezt már túlnövi.


Ha számítana ez akkor nem lenne szavazójuk, mindig is szélkakasok voltak az elmúlt években de főleg most a járvány alatt rengeteg példa van, össze vissza beszélnek,hazudoznak de a szavazóiknak szeme se rebben.

2021. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
Azzal nem, csak azzal, hogy a még veszélyesebb keleti vakcinákat nem ellenzi.
2021. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
*nyugati
2021. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem a keleti vakcinát ellenzi az ellenzék, hanem az EU által nem engedélyezett, bizonytalan oltóanyagokat. A kinait nálunk direkt az idősebb korosztálynak adják, amit még a kínaiak se tettek meg. Ez valószínűleg a keleti elvtársak kérésére végrehajtott emberkiserlet. Plussz mindenfajta ködös hátterű cégen keresztül jutott, hatalmas felárral az országba. Bűzlik az egész sztori. Remélem jövőre, ha bekövetkezik a várt rendszerváltás, a nyomozóhatóságok ki fogják deríteni az igazságot.
2021. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Eddig sem volt szimpatikus az ellenzék SE, viszont ez nálam is kiverte a biztosítékot.
2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem még keverjétek ide Sorost is, úgy sokkal jobban passzol a fideszes kommunikációs narratívához.
2021. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem ásta el magát, mert én se kínaival, se orosszal nem vagyok hajlandó beoltatni magam. Se astrazenecával. De az nem zavar, ha mások igen. Csak ne legyen kötelező elfogadni.
2021. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem ellenezték még mindig.

Egyszerűen szerették volna ha jóváhagyja az eu. Ami azért sokkal hitelesebb mint a helyi országos.

2021. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!