Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miután bevezetik a boltokra...

Miután bevezetik a boltokra vonatkozó szabályt, miszerint meg lesz szabva hány vásárló mehet be, át fogsz állni online élelmiszer házhozszállításra? Miért, illetve miért nem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 19:02
1 2
 1/11 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
50%
Nem. Mindennap megyek boltba, addig sem kell otthon ülni.
2021. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem.Mert nem érdekel a cirkusz.
2021. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, drágább sokkal a kifli, mint a helyi Lidl, és jobban szeretem kiválasztani, hogy mit veszek meg. Plusz nem fizetnék a szállításért, és nem igazodnék a futárhoz
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
1-es 2-essel értek egyet. Ennek az egésznek semmi alapja nincs, ahogy a többi felesleges intézkedésnek sem. Ezt is biztos valamelyik majom számolta ki. Nem lepődnék meg, ha ezt is a cilike tette volna.
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármilyen online rendelésnél otthon kell ülni, és ugrásra készen várni a futárt, ami csak kb. fél nap pontossággal tudja előrejelezni, mikor érkezik, hiszen sok címre megy.


Nyilván nem opció hetente több nap szabadságot kivenni, mert majd valamikor a nap folyamán jön a kaja.


Eddig is oda mentem nyitáskor, meg ezután is így lesz.

2021. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, mit kell ezen parázni. Itt nálunk a kisboltban lassan egy éve kint van a tábla, hogy 2 vásárlónál több ne menjen be egyszerre, senkinek sem okoz gondot alkalmazkodni. Heti egyszer a Tescóban meg úgyis annyi a hely, hogy nem fog számítani. Ott tavaly is egy ideig ez a rendszer volt, egyszer sem kellett várjak a bebocsátásra.
2021. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
44%

Tavaly csináltuk egy darabig a házhozszállítást, amikor még átszokóban voltunk az otthonlétre. Most már megtanultunk bevásárolni 3-4 napra kevés árucikkből, úgyhogy hetente kétszer járunk boltba és nem szakadunk meg a cipekedéstől sem.


A házhozszállítással sajnos az a nagy baj, hogy többször a megrendelt áru fele sem jött meg.

2021. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eddig sem jartam nagy bevasarlo helyekre ... videkrol varosba kerultek szorakozasa ez, mert megszedulnek az arukinalattol, ami otthon a faluban nincs.


En a kornyekunkon levo kis maszekoknal veszek mindent. Mivel torzsvevo vagyok, kedvezmenyt is adnak ... tehat ha huseges vasarloja vagy egy maszeknak, akkor o is jofej veled es igy mar nem is olyan draga.


Zoldsegesnel veszem a zoldseget, hentesnel a hust es peksegben a kenyeret. Sosem erdekelt a szupemarketekben tolongas :)))

2021. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Falvakba és kisvárosokba nem szállítanak ki élelmiszert, pedig laknak pár millióan.
2021. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért változtatnék? Legrosszabb esetben nem a kasszánál vársz 5 percet a sorban, hanem kint a bejutásra. Bár ez sem valószínű. Egyébként eddig se csúcsidőben jártam. Nem azért, mert félek, csak tömeg undorom van.
2021. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!