Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány embernek "lötték ki" a...

Hány embernek "lötték ki" a szemét 2006-ban?

Figyelt kérdés

Még valamikor találtam egy talán 2006-os indexes cikket, hogy egy embernek eltalálták a szemét, de többet nem.

A ki lötték kicsit erős lenne mert az azt sugallná, hogy a Gyurcsány adta parancsba amit nem nagyon hiszek el.


Természetesen voltak rendőri túlkapások és az nem a legjobb módszer tömeg oszlatásra, hogy a városban kergetőzünk a jobbikosokal és a foci ultrákal...


A végére még megemlíteni, hogy tavaly az USA-ban is "költötték" kerek egy embernek a szemét ezért ha Gyurcsányt lehet szemkilövetőnek nevezni akkor Donald Trumpot is...



2021. márc. 30. 00:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
Ez a 2006, minél jobban telik az idő, annál túlzóbb és viccesebb legendák születnek róla.
2021. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
36%

Még egyszer kérdezem: kik élvezték a balhét legjobban?


Na, kik?


1. A csőcselék


2. A fidesz

2021. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
Már egy is sok.
2021. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%

A rendőrök felsőtestre és fejre céloztak. Ez tény! Számos sérülés van dokumentálva.

Ezt nyilván parancsra tették mert az felelősség...


Fejre célzásból adódóan lőtték ki egy ember szemét.

2021. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%
Révész máriusznak kilőtték a szemét de aztán visszajött!
2021. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
8%
Nem, téged nem tepernek. Mert itthon osztod az észt.
2021. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%

1.: A fidesz szervezte a tüntetést.

2.: A tüntetők károkat okoztak - kirakatokaz túztak be, autókat borogattak fel (az enyémet történetesen tetőre rakták, tükroket letörték és az összes üvegét bezúzták ... köszönöm), kukákat borogattak, és ha az igencsak erős emlékeim nem csalnak, egy jókora tüzet is raktak a hídnál valamiből.

3.: Szándékosan provokálták a rendőröket - macskakövet dobáltak rájuk amivel (ha eltalál valakit) azért szerintem nagyobb kárt tudtak volna okozni, mint a gumilövedék. Ezt egyébként az ablakomból néztem végig és felvételem is van róla.

4.: Konkrét szemsérülés talán 1 volt. Többen is megsérültek, de volt aki nem picsogott, hanem felfogta, hogy ha én támadok, Ők visszalőnek. Bár ez hülyeség, ennek pont ez volt a lényege, hogy ilyeneket mutogassanak a Hír TV-ben.

2021. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
41%

Igen látod, 17, én voltam a 12, engem pedig lepontoztak.


Jól írod!

2021. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
38%

#17 Ne hazudj!

1. NEM a fidesz szervezte a tüntetést. A fidesz az Astoriára szervezett egy békém ünnepi gyűlést és ott voltak mind a fidesz politikusai, mind a támogatói, messze időben és térben is az azt megelőzően már folyó tüntetéstől. Erre nem csak írásos bizonyítékok vannak, hanem az a konkrét tény és sok ezernyi videofelvétel, ami megmutatja, hogy a fidesz nagygyűlése Budapest egy másik pontján folyt éppen amikor tőle távol a tüntetőket már elkezdték támadni és terelni a rendőrök.

2.A tüntetők károkat okozta. Igen. MIUTÁN a rendőrök rájuk támadtak és nem szétzavarták őket, hanem egyben tartották és megakadályozták hogy mindenki elmenjen, majd ráterelték őket a fidesz gyűlésről békésen hazafelé indulókra. Ez it tény, videók rögzítették.

3.Nem provokálták a rendőröket, visszavágtak. de tök mindegy, mert a rendőr akkor sem használhatott volna gumilövedéket, viperát és nem történhetett volna meg ilyen rendőri erőszak.

4.Nézd már meg mi történt a valóságban a hazudozások helyett! Papot, idős nőt, külföldi fiatalt és újságírót is megvertek. Persze, ezek nyilván mind agresszíven támadták a rendőröket, ugye? Ilyen dologban hazudni már szánalmas.

2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
18%

Mit keresett ott pap?


Amikor Hodász András atyát tavaly nyáron bezzeg megregulázták...

2021. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!