Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó bizonytalanságban...

Mire jó bizonytalanságban tartani az embereket, egy napon belül egymásnak homlokegyenest ellentmondó híreket közölni?

Figyelt kérdés

Pl, hogy pénteken a rádiók teletrombitálták az étert azzal, hogy március 29-től 22 órára tolják a kijárási tilalmat és meghosszabbítják a boltok nyitvatartási idejét. A hatból 2 kollgámat vágták meg a rendőrök tegnap, az egyik 21-kor akart boltba menni, a másik 21:30 körül tartott haza a hétvégi telekről, ahol kertészkedett. 10 és 50 ezer lett a bünti. Rendőrök mondták is, hogy szigorúbban ellenőríznek pont ezért, mert téves információk jelentek meg. Pénteken szólt itt a melóhelyen egész nap (azaz du. 3-ig, addig dolgozunk pénteken) a rádió, hétvégén egyikünk sem foglalkozott vele, tegnap meg a szokásos hétfői megőrülés miatt be sem kapcsoltuk, sok a munka akkor.


Mire jó ez?



2021. márc. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így működik a Fideszisztáni propaganda, a Covid előtt is így működött. Mi ebben az újdonság?
2021. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem tájékozódtak normálisan...Elmondták csak mi lesz, lehet, hogy sokan örültek, a hírnek...amúgy előszőr azt hittem, hogy az üzletek valóban kinyitnak, megnéztem máshol is a híreket, aztán rájöttem, ez a jövő tervezete még, én is szomi lettem...😔


Megmondták, ez a szabály Húsvét után lesz érvényes...

2021. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálnak amit akarnak mert 2 millió ember így is úgy is rájuk szavaz.
2021. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az MTI hírek, amiket átvesznek a helyi rádió egész este 6-ig valóban azt mondták, hogy jövő héttől azaz ettől a héttől lép ez életbe. Jazzyn is ez volt :D
2021. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már jellemző 10 éve, csak a mindennapi életünket nem nagyon befolyásolták. Mellesleg pont az erkélyem alatt lévő kisbolthoz is jöttek 21 körül, ér értetlenkedve néztek mi van...
2021. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja a tudatmódosító szereket.
2021. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként évekkel ezelőtt volt egy oknyomozó doku, a kormány propagandamódszeréről. Orosz titkosszolgálati módszer amúgy, a lényeg hogy olyan szintű dezinformáltságot keltsenek, hogy az egyszeri embernek esélye se legyen követni hogy mi a kamu és mi a valóság.
2021. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!