Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben mennyire veszi...

Debrecenben mennyire veszi hülyére a fideszes városvezetés a polgárokat?

Figyelt kérdés
Debrecenben Papp László polgármester Tasóval meg Kósával szinte napi szinten bejelentenek valami felújítást, útépítést, beruházást stb. ahol a sajtó jelenlétében mindig ott vannak a háttérben a munkagépek meg a munkások valamilyen múveletet végezve az adott projekten. Aztán mikor elvonulnak a politikusok és a sajtó, szépen visszatemetik a munkagödröket és levonulnak a munkások és a munkagépek is. Mi ez ha nem hülyére vétel?

#FIDESZ #Debrecen #Papp László #Kósa Lajos #tasó lászló #hülyére vétel
2021. márc. 30. 21:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
A Keresszegi utca egy földút, amin nincs burkolat. Persze, hogy ásni kell, hiszen nincs semmi alapja.
2021. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Az alapot úgy ássák, hogy egy gödröt ásnak egy méter hosszon és 1 méter mélyen egy random helyen, majd mikor vége a sajtótájékoztatóak betemetik?
2021. márc. 30. 22:25
 13/41 anonim ***** válasza:
58%

A facebook lassan az elmebetegek gyűjtőhelye...

Én leszek az első, aki a Fidesz sírjára művirágot visz, mert nagyon rühellem őket!

Viszont megnéztem egy debreceni híradást: [link]

Teljesen egyértelmű, hogy ha egy földutat szilárd burkolattal látnak el, akkor előtte a csatorna helyét kell kiásni - jó mélyre!

És ha egy cső ez úton megy keresztül, akkor a lefektetés után bizony be szokták temetni... Ez egy ilyen dolog...Én nem tudom hogy a polgármester mikor milyen reklámdumát enged el, de az tény, hogy ha Debrecenbe megyek (havonta, kéthavonta) akkor mást sem látni, csak mindenhol az építkezéseket! Már többször elgondolkodtam, hogy honnan a francból van ott annyi erőgép, daru, szállítójármű és ember? Mert az ugyan idegre menő, hogy mindenhol útlezárás és dugó van, viszont bármerre megyek látom az eredményét és az értelmét!

Piszkul irigy is vagyok ugyanakkor, mert mi legutóbb egy "okos zebra" miatt vertük a seggünket a földhöz - de ennek is van már vagy egy hónapja, azóta semmi!

2021. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
40%

[link]

[link]


ott a megfejtés te buta majom

2021. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
13-as te honnan írsz, hogy Debrecenre vagy irigy? Egyébként ez az utca még a most bejelentett és valamikor elkészülő aszfaltozás után is főldút marad néhány szakaszon mindezt nem messze a belvárostól egy vasúti állomás mellett, 2021-ben.
2021. márc. 30. 23:28
 16/41 anonim ***** válasza:
45%

azt se tudod mi a meló te buta majom :DD

azután aztán végezhetik a gázvezeték vizsgálatát amikor már le van betonozva az egész


marika néni a DK-s cipőfeésőrész készítő 20 éve nyugdíjasra halgass, ő tudja a tutit a témában a fészbukba

2021. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Úgy látom törvényszerű az, hogy egy szemellenzs fide$zes egyben tajték paraszt is.
2021. márc. 30. 23:33
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

na nyomjad a marika néntől tanult bölcsességeket

hiszen ő besúgó volt az előző rendszerben, nagyon okos nő!

halyráááá DK!!! fide$$!!!

2021. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
45%

marika nénit ne szidjad!!! besúúúgóó volt!! és cipőfelsőrész készítő

és ha ő azt mondja a fészbukba hogy fideSS eszesz!!!!!!! akkor az úgy is van

apukám azt mondta a marika néni nagyon jó besúgó volt


a marika néni téged is feljelentett volna az előző rendszerben

mit képzelsz, hogy tényeket hozol fel?!

az a tény, amit az elvtárs mond a marika néninek

2021. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
szerintem mostmár tényleg vedd ve a gyógyszered
2021. márc. 30. 23:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!