Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben mennyire veszi...

Debrecenben mennyire veszi hülyére a fideszes városvezetés a polgárokat?

Figyelt kérdés
Debrecenben Papp László polgármester Tasóval meg Kósával szinte napi szinten bejelentenek valami felújítást, útépítést, beruházást stb. ahol a sajtó jelenlétében mindig ott vannak a háttérben a munkagépek meg a munkások valamilyen múveletet végezve az adott projekten. Aztán mikor elvonulnak a politikusok és a sajtó, szépen visszatemetik a munkagödröket és levonulnak a munkások és a munkagépek is. Mi ez ha nem hülyére vétel?

#FIDESZ #Debrecen #Papp László #Kósa Lajos #tasó lászló #hülyére vétel
2021. márc. 30. 21:38
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Mikor személyeskedtem? Volt itt egy fogyatékos az nyomta itt a primitív agymenést. Lehet, hogy már dolgoznak a Keresszegi utcában, de az tuti, hogy a sajtótájékoztató után levonultak a munkások gépestül és átmentek a Liget térre kamu dolgozni, ahol szintén volt egy sajttájékoztató.
2021. ápr. 1. 00:27
 32/41 anonim ***** válasza:
72%

és milyen hihetetlen, hogy erre marika néni a cipőgyár besáúúgója jött rá


őt nem lehet átverni mint a fize$$$$-eseket

ő nagyon bölcs nő

többszörös munkaérdemrend kitüntetett

2021. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
megint itt az elmebeteg
2021. ápr. 1. 00:54
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
miért beszélsz magadról e/3-ban?
2021. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egy kommunikációs terv szerint haladva minden napra kell egy figyelemfelkeltő hír a TV-be, amelyen részt vesz Papp László, Kósa, Tasó, meg egy Fideszes önkoris képviselő... Minden hétköznap...

így aztán a szerződés-aláírásoktól kezdve az indításig, a félig kész, műszaki átadás, végső átadás stb. lehet minden nap valami "újat" produkálni.

Ugyanakkor a Bem tér is épül, tényleg saját gyártású Mercedes buszok vannak/lesznek, tényleg lesz vakcinagyár tényleg épül a Csokonai Színház, tényleg dolgoznak a Latinovits Színházon, tényleg épül a látvány-sétány, és sorolhatnám vég nélkül az Innovációs Parktól a szállodákig mindent.

Én nem látom egetverő bajnak, ha a polgármester gyakran szerepel a TV-ben, mert ő nem egy égő, vállalhatatlan, bigott fidióta, hanem egy tök normális, a városa iránt elkötelezett ember! Kár, hogy Fideszes...

2021. ápr. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
A Bem tér épül? Még a vállalkozó sincs meg a kivitelezésre, jó esetben 2022 tavaszán adják át a Nyíl utca Hadházi út kereszteződést, ez szerinted egy vállalható valami? Ezt a kereszteződést 30 éve meg kellett volna csinálni és még most is csak telnek az évek, de semmi előrelépés, jelenleg csak a föld alatti vezetékeket cserélik ki. A Csokonai 9,3 milliárd forintból lesz felújítva ami egy egészen elképesztő összeg és mindez 3 évig tart. Csak megjegyzem, hogy az 1800-as évek közepén 5 év alatt építették fel. A Latinovits színház egy korrupciós tanmese, amit ott leműveltek Kósáék annak egyetemi tananyagnak kellene lennie, de 20 év után végre skerült elkezdeni a befejezését, ami további 5,8 milliárdba fog kerülni természetesen eu pénzből. Az új szállodák mind fidesz közeli cégek tulajdonában vannak és vissza nem térítendő állami forrásokból építik. A Pallagi úti sétányt is két részletben építik, pedig egyszerre is meg lehetett volna. A korábban megépült része pedig olyan silány minőségben lett lekövezve, hogy fél év után hullik szét. A mercedes buszokat a kőkemény fideszes intertanker gyártja és egyébként ez nem gyártás, csak összeszerelés, az összes fődarab készen érkezik. A városra általánosan jellemző a kőkemény lepukkantság, amit nem most, vagy maximum pár éve újítottak fel az már totál lepukkan, mert egyáltalán nem tartanak karban az égvilágon semmit, elég csak megnézni a bicikliutakat, már ahol épített bicikliút van, mert a legtöbb esetben csak felfestették, bár már az is lekopott sok helyen, vagy a felüljárókat, az utakat. A polgármester szerintem Kósa és Orbán bábja, nem látom, hogy önálló gondolatai lennének a várossal kapcsolatban, vagy hogy közel annyira ambiciózus lenne mint akár Kósa volt polgármesterként és ezzel nem Kósát szeretném dicsérni. Ha nem a fidesz médiának nyilatkozik, akkor egyből arrogánsan, lekezelően nyomatja a bigott fidesz mantrákat.
2021. ápr. 1. 13:05
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: te annyira elvakult és érvtelen vagy, hogy kár rád időt pazarolni.

A nagy fikázás közben előadtál olyan kifogásokat, amelyek élő, és folyamatban lévő BERUHÁZÁSOKRÓL, ÉPÍTKEZÉSEKRŐL szólnak!

Az a bajod, hogy savanyú a szőlő! A többi vidéki városban összesen nincs annyi építkezés, mint Debrecenben.

Itt vergődsz, de sajnos nagyon idiótán adod elő!

Én debreceni vagyok - és nagyon nem fideszes - de vannak olyan tények, amit csak elmebetegen lehet megkérdőjelezni!

Csak remélem, hogy nem az ellenzéki összefogást akarod ezzel a sok sületlenséggel lejáratni... - mert ez kontraproduktív kommunikáció!

Sajnos ma Magyarországon minden a lenyúlásról szól, így a beruházások is!

Ezt nagyon nem vitatom, mert ezek is TÉNYEK!

Ellene csak úgy lehet(ne) tenni, ha nem épülne az égvilágon semmi!!!

De épül, és ez rengeteg embernek ad munkát...


A kutya ugat, a karaván halad...

2021. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Melyik része volt a szövegemnek elvakult? A tényeket írtam le, semmit nem kérdőjeleztem meg. Az ellenzék ennél sokkal elvetemültebben szidja a fideszes városvezetést, bár néha lehet igazuk van, de nem veszem fel azt a stílust. Egyébként én is debreceni vagyok látom hogy zajlanak a dolgok, csak éppen utána is olvasok ha valami nem tiszta. Nem az a gond, hogy épülnek a dolgok, hanem az, hogy mennyivel később, milyen lassan milyen minőségben és mennyivel túlárazva.
2021. ápr. 1. 20:36
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

"de az tuti, hogy a sajtótájékoztató után levonultak a munkások gépestül és átmentek a Liget térre kamu dolgozni, ahol szintén volt egy sajttájékoztató."


Ezt marhára nem értem, mert a munkavégzés folyamatos az említett 2 utcában, amiket naponta látok. Munkásokkal, munkagépekkel. Ez hol kamumunka?

Most meg átváltottál arra, hogy "de lopnak", mert az építkezéses dolgokkal megfeneklettél.



"Nem az a gond, hogy épülnek a dolgok"


Azzal indítottál, hogy csak addig épülnek, ameddig ott a tévéstáb.


Melyik részén laksz Debrecennek, ahol minden félbe van hagyva? Eskü, kibicajozok és szétnézek arra, úgy is jó idő van. Melyik részén laksz kb?

2021. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem folytatják a munkát, hanem azt, hogy a sajtótájékoztatós háttérben dolgozós brigádmunka egy színjáték és a sajtótájékoztató után levonultak ami így is volt. Ráadásul ugyanaz a brigád vonult ki a ligettéri satótájékotatóhoz is a hátérben fotóanyagként szolgálva a sajtót. Azt is írtam, hogy azóta persze lehetséges, hogy folytatják a munkát de a kérdés nem erről szólt. Ha nem akarod akkor nem fogod megérteni. Egyébként én is járok a Keresszegi utcánál és az útépítésből annyi látszik, hogy 3 helyen felásták az adott szakaszt és visszatemették. Egyébként ez is egy nagy parasztvakítás, mert csak azt a szakaszt aszfaltozzák le ami az állomásnál van, így még mindig marad 2 szalasza annak a nyavadt vékony utcának ami földút marad. Ahol lakok ott semmilyen munkálatok nem zajlanak ezért félbe se tudják hagyni.
2021. ápr. 2. 01:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!