Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mai hír, hogy Orbán kezdeménye...

Mai hír, hogy Orbán kezdeményezésére létrejött az Üzbég-Magyar Burgonyakutató Központ. A burgonya szavazat vásárlásra gyakorolt hatását fogják kutatni?

Figyelt kérdés

Tele van zsenikkel a magyar közélet...ebből is biztos szabadalom és nagy jogdíjak lesznek, mint a rógántóninál.

Lehet megtudjuk, hány kiló krumpliért lehet optimálisan 1 fidesz szavazatot venni?! Nagyon izgalmas!



2021. márc. 30. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg, hogy Orbán Úr jól szórakozzon! Miért akarod elvennni az Ő örömét te rossz szájízű kérdező?!?!?!?!?!?!
2021. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez az Orbán egyre lejjebb adja - és nem veszi észre szerencsétlen!

Engem nem érdekel, hogy önmagát hogy járatja le, de a hazámmal ne tegye ezt!!!

2021. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Soros a pók, aki hálót sző, hogy ellopja a pénzünket, viszont Orbán Úr krumplival védekezik! Ez neked baj kérdező?
2021. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
rossz is nézni anna donáthova összegyűrődött arcát, hogy nem a gendertudományokban jeleskedik az ország, hanem ilyen ostoba iparágakban mint a mezőgazdaság
2021. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most azzal vádoltok, hogy krumpli-irigy vagyok?!?

...azt hittem ez a krumpli dolog màr ki van kutatva, erre bölcs vezérünk rájött, hogy ennek még ismeretlen mélységei vannak 🤔

2021. márc. 30. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

4-es: ne igyál többet!

Bár ettől hülyébb már úgysem leszel!

2021. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"...azt hittem ez a krumpli dolog màr ki van kutatva"


jaja tudom

ballib krumplifajták

- sárga

- piros

- választási


mit kell ezen kutatni!!!

2021. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!