Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltás után kell maszk?

Oltás után kell maszk?

Figyelt kérdés
Nyilván fertőzésveszély hiánya miatt nem kell, de mint tudjuk a jarvanypolitika nem a logikus döntésekről híres. Holnapra kaptam időpontot az oltásra, de nem oltom be magam ha nem jár semmiféle előnnyel.

2021. márc. 31. 10:25
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
72%

"1600 ember van lélegeztető gépen, ez nem oszt nem szoroz egy 10 milliós országban"

Kivéve, ha már ott tartunk hogy nem tudják ellátni ezeket a betegeket.


"Ha mutatsz nekem arról statisztikák hogy mikor mennyien vannak ott, akkor igazat adok neked,"

Ja, szóval én keressek statisztikát a te állításaidhoz? :D


"Igen, azért nincs annyi influenza halott mint covid, mert nem tesztelnek senkit influenzáraxd"

Ez milyen logikával jött ki?

Influeza = influenzaszerű tüneteket jelzek az orvosomnak, kijelentik hogy influenzás vagyok.

Covid = influenzaszerű tüneteket jelzek az orvosomnak, tesztelnek, ha pozitív a teszt akkor kijelentik hogy covidos vagyok.


"a covid sem olyan halálos mint ahogy elő van adva, csak úgy van kialakítva a hivatalos eljárasrend hogy minél magasabb számok jöjjenek ki, ergo emiatt kár aggódnotok még oltás nélkül is"

Az megvan, hogy eleve azért kötöttél belém, mert VESZÉLYEZTETETT a családtagom? :D Rajta nem segít az, hogy amúgy a huszonévesek 99%-ára nem veszélyes. :D

2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
23%

#41

,,Kivéve, ha már ott tartunk hogy nem tudják ellátni ezeket a betegeket."

Miért ott tartunk?

,,Ja, szóval én keressek statisztikát a te állításaidhoz? :D"

Nem kell, de most az úgy önmagában nem jelent semmit hogy x számú ember van gépen ha nincs mihez viszonyítani.

,,Influeza = influenzaszerű tüneteket jelzek az orvosomnak, kijelentik hogy influenzás vagyok."

Hát nem. Coronával teszteltek eddig több százezer embert(olyat is aki nem produkál tünetet), influenzával meg senkit soha. Ráadásul a kórházban a betegeket is tesztelik, teljesen mindegy miért vannak benn. És ha pozitív tesztje, aztán meghal bármilyen okból, az corona halottnak van nyilvánítva.

Na ha az influenzával így működne akkor ott is sokkal több halott lenne.

,,VESZÉLYEZTETETT a családtagom"

Értem de gondolom nem bunkerben lakik ő sem. Feltételezem jár boltba, használ tömegközlekedést és mégsem kapta el(vagy lehet hogy simán tünetmentesen átment rajta). A másik meg hogy például Belaruszban semmi nem volt(még annyi se mint a svédeknél) és mégis kisebb volt az összhalálozás mint 2019ben. Talán azért mert ezek a korlátozások nem érnek semmit...

2021. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
62%

"Feltételezem jár boltba"

Nem, én járok, de én is csak akkor ha muszáj.


"használ tömegközlekedést"

Nem, autóval vagy bringával jár munkába. Máshova nem megy.


A családtagom nem Belaruszban él, továbbra se értem, ezek miért relevánsak.


Vicc és nonszensz, hogy már a veszélyeztetett családtagjáért sincs joga aggódni az embernek, mert beleállnak hogy BeZzEg SvÉdOrSzÁg MeG iNfLuEnZa....

2021. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
26%

#43

,,A családtagom nem Belaruszban él, továbbra se értem, ezek miért relevánsak."

Azért mert ott is ugyanaz a vírus van, nem korlátoztak semmit és mégsem állnak hullahegyek🤣🤣🤣 Magyarán be kéne látni hogy semmilyen összefüggés nincs a korlátozások meg a halálozás között...

,,Vicc és nonszensz, hogy már a veszélyeztetett családtagjáért sincs joga aggódni az embernek, mert beleállnak hogy BeZzEg SvÉdOrSzÁg MeG iNfLuEnZa...."

Attól még hogy valamit viccesen meg trendin írsz, attól még nem tudsz ezekkel az állításokkal mit kezdeni.

1. A covid halottak száma messze fel van pumpolva

2. A korlátozások nem járnak szignifikáns eredménnyel, sőt csak rontanak a helyzeten.

Csak azért mert félted a családtagodat, nem kéne irracionális módon bezárást követelni amikor 25 éves rekordot döntött az államadósság és minden pillanatban közelítünk az államcsődhöz. Mindezt úgy hogy semmi bizonyíték nincs arra hogy ő attól van nagyobb biztonságban hogy Gipsz Jakab nem mehet színházba mondjuk xs

2021. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
72%

"A covid halottak száma messze fel van pumpolva"

Ettől nem lesz kevésbé veszélyeztetett a veszélyeztetett hozzátartozóm.


"A korlátozások nem járnak szignifikáns eredménnyel, sőt csak rontanak a helyzeten."

Ettől nem lesz kevésbé veszélyeztetett a veszélyeztetett hozzátartozóm.


Továbbra se értem, ezek miért lennének számomra releváns infók.


"irracionális módon bezárást követelni"

A kérdés az oltásról és a maszkról szólt.

2021. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
51%

#45

Már hogyne lenne kevésbé veszélyeztetett? Szerinted mibe van nagyobb esélye belehalni valakinek,egy veszélyes vírus a vagy egy kevésbé veszélyesebbe? Mivel nem tudom milyen betegségben szenved a hozzátartozód így nem okoskodnék hogy mennyire veszélyeztetett...

2021. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
62%
Pedig azt teszed oldalak óta. :DDD
2021. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
51%
Ja szóval a tények meg a számok neked már az okoskodás kategória, oké😄
2021. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
62%

Tények? Számok? Nem voltál hajlandó forrást adni semmihez amit leírtál. :D

Egyébként már eleve amiatt kötöttél belém, mert leírtam hogy van olyan hozzátartozóm aki veszélyeztetett, és egyből belém álltál hogy jajj de hát máskor is veszélyes meg különben is valami random másik országban kevesebb a fertőzött meg államadósság.

Engedtessék meg, hogy aggódjak a szerettemért. Köszönöm.

2021. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

#49

Nekem meg engedtessék meg hogy normálisan éljek, csakúgy mint több millió honfitársam akikre meg ennyire se veszélyes😃

Egyébként meg ha tetszik neked ha nem, tényeket közöltem csak valahogy állandóan ezzel a forrásmániával takarózol, holott éppen azon kéne elgondolkozni hogy miért nem vezetnek bizonyos dolgokról statisztikát...

2021. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!