Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellett volna húsvétra...

Nem kellett volna húsvétra teljes lezárás mint az olaszoknál? Így 2 hét múlva még jobban meg fognak ugrani az adatok.

Figyelt kérdés

Így is borzalmasak, már stabilan minden nap 250+ halott, az új fertőzöttek száma újra emelkedik. De 2 hét múlva, április közepén még jobban meg fognak lódulni a húsvéti fertő miatt. Így még kevesebb esély lesz, hogy nyáron nyithassunk.

Az egészségügy nem bírja, 95%-os halálozás van a lélegeztetőgépeken. Az egyszerű antibiotikumokkal kezelhető betegségekbe is sokan meghalnak, mert nincs orvos kapacitás aki diagnosztizálná. Nem beszélve akkor a műtétekkel meg egyéb dolgokkal gyógyítható betegségekben meghaltakról.

Ilyen körülmények között a remény hal meg utoljára a nyitásra. És ez a húsvét ezt a "reményt" még jobban megtépázza.

Nem jártunk volna jobban ha most bezárkózunk és hagyjuk a francba a locsolkodást?



2021. ápr. 1. 13:43
 1/7 Timi_R75 ***** válasza:
31%

miniszterelnök urunk nem véletlenül függöny mögé elbújó gyáva szar.

Naponta sok száz ember hal meg miatta. És a szavazórétege szerint ez rendben van.

Szerintem kellett volna a lezárás, de engem vígasztal, hogy alapvetően a buta fideszes gyökerek családtagjai hullanak.

2021. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek saját felelőssége.

Mi a családommal 1 éve lent élünk a pincében, nem voltunk egyáltalán kint. Minden nap 3x zuhanyzunk, ózongenerátorozom a pincét, és gázmaszkban vagyunk, én pl. alváshoz is felveszem, mert én bírom, a feleségem és a két gyerek, csak sima orvosi maszkban alszanak. Idelent is tartjuk a másfél métert egymástól. Igazából nem annyira rossz, van 350 kiló lisztünk, 200 liter étolaj, 100 kiló cukor, és 2000 guriga WC papír, ezeket szerencsére tavaly nagy verekedések, veszekedések árán hordtam ki az Aldiból és a Lidlből, amikor bejelentették a Covidot. Szerintem nem sokára vége ennek, és akkor fellélegezhet mindenki, de remélem, hogy még 1-2 évig tartani fognak a szigorítások, hogy ne legyen ennyi beteg. Mi nagyon féltjük az egészségünket, ezért döntöttünk így.


Üdv,

egy lezárásfetisiszta

2021. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen itt a világvége! WC-papírból betárazni! ÁÁÁ!4négy!!
2021. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Azon ne csodálkozz, hogy a lélegeztetőgépről sorban halnak meg, ott járványon kívül is 20%-os a túlélési arány. Nem lenne ennyi halálozás, ha csak egy kicsit azt csinálnánk, amit kellene. És nem, nem a bezárkózásra gondolok, az elég szépen látszik, hogy nem használ. Argentína tavaly fél évig ült otthon, és mégis egymillió fölötti esetszámuk volt.


Úgyhogy hagyjuk ezt a lezárásmániás agymenést.

2021. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 😂👌👏
2021. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Miért ugranának meg a számok? A doktor miniszterelnök úr is megmondta, hogy 2-3 szar hét jön még, utána vége a mozinak.
2021. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De
2021. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!