Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt ti nem unjátok?

Ezt ti nem unjátok?

Figyelt kérdés

Ismerőseitek felteszi a facebookra, hogy beoltattam magam, ÉRTED IS. 🤣


Ha ő fertőz oltottnék, akkor sokat nem ér vele a másik, ha ÉRTE IS oltakozott, nemde? Mert elvileg magát védi, de a vírust így is, úgy is átpadzolhatja, nemde?



#ÉRTEDIS #kétszínűneklennigáz
2021. ápr. 1. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel igyekszem mellőzni a faszbukot így nem (tudom).
2021. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ennél sokkal de sokkal hülyébbek az emberek. Ez az emberi hülyeségben csak egy középkategóriás dolog.
2021. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, már csak azért sem, mert egyetlen ismerősömtől sem láttam még ilyen posztot, holott sokan megkapták már az oltást.
2021. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Jah, tényleg olyan, mint ha ma màr menő lett volna krónikus betegnek lenni.. Nem tudom mi ebben a dicsőség
2021. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyet még nem láttam, jobban unom azt, amikor a gyakorin a járványtagadók felveszik a legszélsőségesebb nézetet és mindenkit elhordanak mindennek, aki nem járványtagadó.
2021. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
1) ha így lenne, az miért zavar téged 2) nem így van, akik be vannak oltva, jóval kevésbé vagy egyáltalán nem fertőznek
2021. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
"Én ilyet még nem láttam, jobban unom azt, amikor a gyakorin a járványtagadók felveszik a legszélsőségesebb nézetet és mindenkit elhordanak mindennek, aki nem járványtagadó." Ja azt a nemvagyokbirka plecsnit. Közben kb ők bégetnek nyájban a hülye főkolompos szektavezérüknek. Meg fizetnek is neki. Fogyatékosok.
2021. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként meg fel kéne fogni már,hogy oltással kaphatjuk vissza a normális életünk.

Szóval aki beoltja magát,azt nem csak magának tesz jó,hanem a társadalomnak is.

Minél többen oltják be magukat,annál könnyebben túl lehetünk ezen.

2021. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De a kérdésre: Nekem egy ismerősöm sem tette ki amiről írsz.
2021. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Várj, amúgy mi ez a kétszínűnek lenni gáz? Tudod egyáltalán mit jelent a kétszínűség?
2021. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!