Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hitték el a Fideszesek...

Miért hitték el a Fideszesek is és a baloldaliak is néhány napja, hogy Magyarország az első helyre került az EU-ban átoltottságban?

Figyelt kérdés
Amikor ez lejött a kormánypárti meg kormányellenes oldalakon, valójában semmi változás nem történt; előtte és utána is Málta vezette az átoltottsági listát.
2021. ápr. 2. 13:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek kérdező, átfogalmazom akkor a kérdésem, arra mi utalt a válaszomban véleményed szerint, hogy elhittem?
2021. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Javítanám magam, nem 40 százalék, mert dózisokról szól és nem emberekről. 150 ezer ember kapta meg az első dózist a számok alapján, de még így is több, mint 30 százalék a teljes lakosságot tekintve, nemhogy a felnőtt lakosságot tekintve.
2021. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11

Mert nem hitted el?


Te úgy olvasod a híreket, hogy nem hiszed el őket? Akkor minek olvasod őket, ha úgyse hiszed el?

2021. ápr. 2. 14:29
 14/21 A kérdező kommentje:

#12

Köszönöm szépen, végre valaki önállóan is tud forrást ellenőrizni.

2021. ápr. 2. 14:29
 15/21 anonim ***** válasza:
#13 Ez még mindig nem válasz a kérdésemre.
2021. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#16

Nem fogom bizonyítgatni, hogy mit hittél el.


Lényeg, hogy megint a szokásos GYK-s színvonalon kell szélmalomharcot vívnom a válaszolókkal. Itt van egy kérdés, aminél az összes válaszoló elhitte, hogy Mo. az első helyre került átoltottságban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__110..


Ehhez képest az én kérdésemnél egyik válaszoló se ismeri be, hogy ő is beszopta ezt a hazugságot.

2021. ápr. 2. 14:45
 17/21 A kérdező kommentje:
Elhalkult a társaság. Mennyit fizetett nektek ezért Rothschild?
2021. ápr. 2. 15:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit, én leírtam, hogy ugyanúgy nem dőlök be a kamunak, ahogy te se.
2021. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Talán azért nem ismeri be senki, mert ezek a válaszolók nem ugyanazok a válaszolók akik “beszopták”
2021. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#20

Igen, ez roppant valószínű, hogy így van. A különböző kérdésekre válaszoló személyek semmilyen fedésben nincsenek egymással.

2021. ápr. 2. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!