Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ítélkeznek...

A liberálisok miért ítélkeznek amiatt,hogy ledöntötték a blm szobrot, amikor ők is rendszeresen döntenek szobrokat?

Figyelt kérdés

A blm mozgalom, ami erősen a liberálisokhoz köthető rendszeresen döntögeti államférfiak, nagy politikusok, vezetők szobrait.


Szóval, az rendben van.De, ha magát ennek a finoman szólva vandálokból álló szervezetnek a szobrát ledöntik az szörnyű és elítélendő?



Elég erős kettős mérce.


2021. ápr. 2. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kettősmérce.És ezek a liberálisok,már nem az igazi liberálisok,mert az igaziak nem művelnek ilyeneket.
2021. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Itthon meg vörös festékkel öntik le, vagy szarnak a nekik nem tetsző szobrok tövébe, majd még büszkén reklámozzák is a faszbukon.
2021. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert a fasizmus elítélendő, a BLM nem.
2021. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Kár, hogy a blm már a nevében rasszista.
2021. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert a libsik számára az a bűn, ha valaki nem ért velük egyet valamiben.
2021. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert az én szobrom jó szobor, a te szobrod pedig, rossz szobor!

Világos?

2021. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Én liberális vagyok és egyetértek azzal, hogy az ilyesminek nem szabad teret adni és bármelyik liberális ismerősöm elítéli a BLM és az Antifa összes ámokfutását. Úgy érezzük ez megint egy uszítás amit liberalizmusnak hazudva próbálnak beállítani és erre ugranak a gyűlölködő emberek mindkét oldalról. Te kérdező és a fideszesek úgy általában pontosan olyan típusú emberek akiknél az ilyesmi sikeresen betalál. Sajnos a magukat liberálisnak vallók között is sok az ilyen selejt ez igaz. Egybe kéne titeket rakni egy csordába aztán csépeljétek egymást mi meg hadd éljünk békében. Szép álom, tudom.
2021. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

A jobbosok miért döntögetnek le kiállítási darabokat, ha előtte elítélték ugyanezt a tevékenységet?


Egyébként a kérdésedre a válasz az, hogy a Magyarországon élő liberálisok és balosok nem egyenlőek az USA-ban élőkkel, hogy határokon átívelve rá lehessen kenni egyik sarát a másikra.

2021. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a magyar liberálisok milyen szobrokat döntöttek le?
2021. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
#7. Én is sok mindenben liberálisan gondolkodok, de pl az én liberalizmusom az az ép ész határán belül van. A mai "modern" liberalizmus, amikor liberáljuk meg a liberális világot pedig pont arról szól, hogy csak az uszítás megy.. és a butítás.. minél több jog, minél kevesebb felelősség alapon. Szvsz, minden szélsőséget elítélek.. na meg a kettősmércét.
2021. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!