Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a FIDESZ szándékosa...

Sevdiablo kérdése:

Igaz, hogy a FIDESZ szándékosan a saját szavazóit előre vette az oltási sorrendben?

Figyelt kérdés

Több helyről hallottam az infót, ami remélem csak pletyka, mert nem akarom elhinni, hogy már itt tartanánk.


Mindazonáltal én is ismerek pár olyan 50-60 év körülit, akik még az elején regisztráltak, nyíltan ellenzékiek, néhányuknak alapbetegsége is van és még mindig nem kerültek sorra és tudok olyan FIDESZ közeli 20-as évei végén járó oltottról akinek semmilyen alapbetegsége nincs, csak kapcsolata és már sorra került.


Tudom, hogy a lakosság listázva van pártpreferencia szerint (Kubatov-lista), de azért az mégis gyomorforgató lenne, hogy az ellenzéki szavazókat hagyják kihalni, a kormánypártiakat pedig előre veszik csak hogy több szavazójuk maradjon. Főleg ilyen napi halálozási adatok mellett.


Szerintetek mi a valódi helyzet?

Ez csak egy szerencsétlen együttállása lehet a körülményeknek, vagy ténylegesen így működhet a háttérben az oltási sorrend?

Miért nem nyilvános az oltási program minden részlete?



2021. ápr. 3. 06:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
89%
Az ember esze eldurran...
2021. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%
bullshit
2021. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem a fideszeseket veszik előre, hanem a csókosokat, pártállástól függetlenül. De, mivel a legtöbb helyen fideszes vezetés van, ezért nem csoda, ha sokan ismernek olyan fideszes csókost, akit előre vettek. Nálunk a papíron független, de amúgy vérnarancs polgármester az egész sleppjét előre tolta családostul, még a csókosok 18 fölötti gyerekeit is.
2021. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

Úristen!

Gyurcsány Feri is Fideszes?

2021. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
90%
Még nem értem el a nyugdíjkorhatárt, nem vagyok fideszes, nincs semmiféle protekcióm és már kaptam oltást. Orvos ismerősökkel beszélgettem, inkább káosz van az egész rendszerben.
2021. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány pont rász*patott a kérdezőre, mert Dk politikusként megkapta.
2021. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Persze. A szüleim fidesz szavazók . Be is lettek oltva Pfizerrel. Ez a legjobb. Na nem azért kapták ezt mert a miló bajuk mellett ezt javasolta az orvos és ez volt éppen hanem mert fideszesek. Én 42 éves vagyok még nem kaptam meg. Konzultálok is ünnep után a pártközpontal hogy mivel magyarázzák hogy még nem vagyok beoltva. Megkapják a fejmosást rendesen.
2021. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
28%

#26#

Jól lebukott, mostmár egyértelmű, hogy fideszes :-)

2021. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%

"Járvány idején mindenből politikát meg összeesküvést csinál az ellenzék."


Te szerencsétlen! Hallgasd már meg a propaganda szennycsatornáitokon, milyen gusztustalan mocskolódás megy most is!

2021. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Alex Fly ***** válasza:
16%

Nem tudom, igaz-e. De ugye alapvetően semmi lehetetlen nincs benne: a legteljesebb ilyen nyilvántartással a fidesz rendelkezik és semmiből nem tart az oltásra regisztráltakat ezen alapon szűrni és rangsorolni. De ez csak lehetőség, nem állítom hogy ez valóban így történne.

Azért az valahol sokat elmond err, hogy egyáltalán felmerülhet és elterjedhet ez a vélemény...

2021. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!