Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiteltelen vagyok, ha baloldal...

Hiteltelen vagyok, ha baloldaliként elfogadtam az orosz oltást? Azt úgyis engedélyezi az EU pár hónapon belül és jobbakat hallani róla, mint a Sinopharmról.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ki fognak közösíteni érte!
2021. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg beoltattad magad, akkor biztosan elkerülted az altatásos lélegeztetést. Semmi más nem számít.
2021. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Ejnye, meg ne tudják Gyurcsányék!!
2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tényleg. Ma délelőtt. Mondjuk lehet egy hónap múlva jutott volna Pfizer is, de az orvos azt mondta vagy ez vagy jövő héten az Astra. Az pedig semmivel sem tűnik jobbnak az orosznál.
2021. ápr. 3. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Sinopharm mindennek a legalja, de a ruszkit is még csak vizsgálják. Egyáltalán nem garantált semmi.
2021. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A kínai tuti nem kellett volna. Szerencsétlen öregekre sózták rá őket.

Mondjuk így, hogy se tanár se terhes nem vagyok (utóbbi nem is lehetek :D) maradt ez és az Astra. Így döntöttem végül mellette.

2021. ápr. 3. 13:30
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Most Gopnyik leszel és ráadásul putyinista!
2021. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nem bánnám azt se ha a kínait kapnám majd. Én arról is hallottam jókat.

Az oroszról is. A kínaival is nem az a baj, hogy kínai, hanem az ahogy beszerzik, dupla áron.

De komolyan én éppen a kínaitól se félnék. Ha van benne chip, akkor bíznék benne, hogy kompatibilis lenne a kínai okosórámmal és a xiaomi telefonommal is.


Mellesleg a Gyúcsány-ozóknak üzenem, hogy ő is felvette már az oltást. Nem néztem meg milyet kapott. Nem is érdekel. Olyan ez mint Orbán vakcinája, vagy kínai volt vagy nem. Alapból egy kétes eredetű cégen keresztül hozzák. Ki tudja abban is mi van, meg hogy egyáltalán azt kapta-e a miniszter úr. Egy cimkét nem lehetetlen ragasztani a sóoldatra sem.

2021. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, hogy az AstraZeneca annyira nem kell senkinek, hogy már a 40 éves oltásra regisztrált korosztályt keresik meg vele. Közeli ismerősi körömből már ketten is olthatták volna magukat, de ők se vállalták be.
2021. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Megvilágitanád, hogy ez mitöl lenne hiteltelenség? (Max. annyiban ha tényleg baloldali lennél akkor ez az idiotaság eszedbe se jutott volna. Ez inkább fidesznyik provokátor szöveg!)
2021. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!