Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zorbán tényleg csak azért...

Zorbán tényleg csak azért jelentette be az irreálisan korai iskolanyitást, hogy aztán a „nép nyomásának“ engedve mint bölcs és jó vezér, ne nyisson ki és ebből is pol tőkét kovácsoljon?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésből látszik, mennyire fosol az iskola nyitástól...
2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljunk... egyébként a gondolat nem tőlem származik, hanem Jakabtól (Jobbik).
2021. ápr. 4. 18:36
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet ebből politikai tőkét kovácsolni?
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Le van írva hogy !! Ott van a kérdésben! Madár!
2021. ápr. 4. 18:42
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Zérdező, ez hülyeség.
2021. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na majd 19-én kiderül hülyeség-e, sztem nem az...


ld Szlávik e heti nyilatkozata (az iskolanyitásnak nincs itt az ideje... maga a fidessnyik szlávik mondja ezt)

2021. ápr. 4. 18:47
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

#4

Nem lenne semmiféle népi nyomás!! Mindenkinek a töke tele van már az egésszel! Kenguru!

2021. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ugyan.... épp most volt a legnézettebbb esti műsorban egy nézői szavazás szeretne-e iskolanyitást... eredmény: 88%nem 12% igen...


" Mindenkinek a töke tele van már az egésszel!"


"Nem akarnak április 19-i iskolanyitást a pedagógusok"


[link]


"Attól tart a szakszervezet, hogy negyedik hullámot indíthat az iskolanyitás"


[link]

2021. ápr. 4. 18:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod hogy a népnek arra van igénye, hogy nyitással legyen hitegetve, aztán mikor eljön az idő, meg legyen hosszabbítva a lezárás? Pontosan ezt csinálják már több mint egy éve. Érdekes vagy ha neked ez bejön, de az emberek többsége inkább rohadtul unja ezt. Nem véletlenül csökken a fidesz népszerűsége. Én speciel ezt gyűlölöm a legjobban, ha hitegetnek, aztán nagy lóf@sz lesz az ígéretekből. Ígérjenek olyat, amit előre láthatólag be is tudnak tartani.
2021. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Ígérjenek olyat, amit előre láthatólag be is tudnak tartani."


Hát márpedig ez a 19-i ígéret is egy üres maszlag, egy plebsznyugtató semmi.


már januárban megmondták egyesek itt nyárig nem lesz semmi. volt is botrány, fake news sorosozás stb


emlékszünk még?? Én igen!

Na és mi lesz a vége? Nyár. Ahogy januárban megmondták. Zorbánia.

2021. ápr. 4. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!