Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesekből miért hiányzik...

A fideszesekből miért hiányzik totálisan az önkritika? 3 ciklus 2/3-al, óriási hatalom, erre mindig, mindenki hibás (Gyurcsány, Brüsszel, Soros..) csak a Szent Orbán kormány nem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 10:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy PR-fogás: a níp hiszékeny, főleg 2006 óta, így lett/és továbbra is kell egy ügyeletes fekete bárány, hogy a níp elaltatása mentén lehessen nekik művelni a háttérben a feszkót.
2021. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%

Ezt a kérdést feltehetjük úgy is, hogy az ellenzékből miért hiányzik az önkritika.


Miért felel meg, egy Gyurcsàny Ferenc az ellenzéki oldalon?

Nyilván Gyurcsány sem lesz hibás sosem semmiért, az ellenzéki oldalon.

2021. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Pár napja már kiírtam nekik egy kérdést, szerintük mikben hibázott Orbán, egy ellenzéket szidalmazó kommenten kívül némák maradtak. Azt gondoltam, legalább 1-2-ben lesz annyi egyenesség hogy pár dolgot felsoroljanak, tegyük fel kevesebbet kellett volna költeni élsportra, stadionokra stb, de semmi. Ennek egyik oka lehet, hogy a kormánymédiában 2010-óta gyakorlatilag 1 kormánykritikus mondat sem hangozhat el? Ha bármilyen kritika érkezik a másik oldalról, az csak kitaláció, hisz a Soros hálózatok, meg a Gyurcsány szál. A kormány hibátlan, mindent jól csinál, még csak belekötni is teljesen felesleges a tevékenységébe, hisz az ország szárnyal, jobban élünk mind bármikor az 1000 évünk alatt.
2021. ápr. 5. 10:28
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

2


Pont nem tehetjük fel így ezt a kérdést, mert Gyurcsányt már ezer kritika érte az ellenzéki oldalon, hisz épp ezt szajkózzák mindig a fideszesek.

A DK megkerülhetetlen szereplője az ellenzéki oldalnak, ha Gyurcsányt kizárnák az összefogásból, meg sem kellene tartani a választást, újra 2/3 lenne.

2021. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
42%

"Pár napja már kiírtam nekik egy kérdést, szerintük mikben hibázott Orbán, egy ellenzéket szidalmazó kommenten kívül némák maradtak."


Ez annak köszönhető, hogy ezen az oldalon nincs túl sok fideszes. Ennyi erővel a nyugatifény kommentszekciójába is feltehetted volna ugyanezt a kérdést.

2021. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

"ezen az oldalon nincs túl sok fideszes"


Ez butaság.

2021. ápr. 5. 10:41
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor teszi amit kell!
2021. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs az oldalon sok fideszes, akkor hogy lehet, ha valaki kiírja a szokásos kérdést ki nyer 22-ben szinte mindig fej-fej mellett végez a fidesz és az ellenzéki összefogás?
2021. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy nincs az oldalon sok fideszes, de az a kevés az nagyon szorgalmasan trollkodik. :))))

Kiírtam egy kérdést az ad hoc járványkezelésről, erre jön az idióta "én nem vagyok fideszes, de te a másik oldalt képviseled, te balos gyúrcsányos", normális válasz meg sehol.

2021. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Kié a magyar állam? Kié Magyarország? A kilencvenes években az olasz maffiáé volt. Jelenleg abszolút a fifié. Polt Péter,NER.... és nem akarnak belépni az uniós felügyeleti elosztóközpontba, ahol az uniós pénzek elosztását felügyelik.

És az a titokzatos haláleset, aki tulajdonosa volt annak a szoftvernek, aki az uniós pénzekről döntött. A kormány kiakarta vásárolni a tulajdonos részt, hogy teljesen a magyar... teljesen a fifi tulajdona legyen...az nem akarta eladni...a halála kicsit sem gyanús, az örökös persze eladta a szoftver jogdíjait.

2021. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!