Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Gárda tagok miért...

A Magyar Gárda tagok miért bakancsban meg terepszínűben járnak mindenhova?

Figyelt kérdés
Amikor árvíznél segítenek, meg ilyen, azt megértem. De egy sima rendezvényre miért kell terepgatyában menni? Meg bakancs? Nem főnek meg ebben a melegben ?
2010. aug. 20. 17:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Kell valami, ami megkülönbözteti őket a nem-gárdistáktól. Nekem személy szerint a fekete-fehér szerkó sokkal jobban tetszett, de az ugye "betiltott társadalmi szervezet egyenruhája". Ezért választották ezt, mert a Magyar Nemzeti Gárda nem feloszlatott szervezet, ennek ez a ruhája.


A cserkészeknek is van megkülönböztető egyenruhájuk...

2010. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
66%

nekem is a fekete fehér tetszett



de hát mit vár az ember a hazaárulóktól...

2010. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 clint ***** válasza:
100%
asszem a nemzetőrség is ilyen ruhában mászkál.
2010. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 clint ***** válasza:
100%
egyébként lehet azért mert azt nem biztos, hogy be tudják tiltani.
2010. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet abban valami, amit az utolsó mond... Hisz ha betiltanák a terepszínű ruházatot, az rendkívül macerás lenne, már csak azért is, mert sokan (nem-gárdisták) a magán életben is használnak ilyen ruhát pl. vadászathoz, otthonra csak úgy, de van aki hordja iskolába meg ide-oda. És ha betiltanák, a rendőrség gyakorlatilag bárkit bevihetne, de ez a szám rendkívül magas lenne a terepszínű ruha népszerűsége miatt.
2010. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%

"Mert a katonák aztán nagy valakik... :D"



na ja... a 30 éves tankokkal ... meg hány fős is a honvédség?:D


vicc az egész



elvettetek a becsületet a hadseregtől...

2010. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem a katonákon múlik, hogy itt tart a sereg, hanem az államvezetésen. A katonák még mindig komolyabb képzést kapnak, mint a gárdisták. Na meg a gárda hol garantálja a biztonságot? Hány bűnözőt vágtak haza? Na meg nem is tisztjük nekik ez.
2010. aug. 20. 18:20
 18/40 anonim ***** válasza:
31%

majd ha tettek is valamit a terepszínű egyenruháért, akkor vegyék fel...

és itt nem a árvízes jótettekre vagyok kíváncsi, ( mert bizony lmp-sek is kimentek segíteni nemegyszer ) hanem a nehéz kiképzésre gondolok.

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"Hány bűnözőt vágtak haza?"


mennyit? tüsszent egyet és sitre vágják


viszont hány családnak segítettek szóval...

2010. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%

Nekem van egy pár gárdista ismerősöm. Reggel felkel, elmegy dolgozni a pékségbe, virágüzletbe, a kisboltba... Szabadidejében pedig "gárdista". És ők erre nem vágnak fel, hogy hehe, én vagyok a f*sza gárdista... Ő elmegy homokzsákot pakolni, segélyt osztani fizetés nélkül, sőt ő költ erre... És ezt önzetlenségből teszi, azért, hogy segítsen másokon, a saját szabadidejét áldozza fel.


Ezzel szemben itt vannak pl. a katonák, akik marhára el vannak ájulva maguktól, hogy ők katonák. Ami egyébként tényleg szép és magasztos dolog lenne, csak ahhoz képest, ami ma a katonaságot jellemzi, egy kissé túlzás ez a hozzáállás. Ő ha homokzsákot megy pakolni, azt valószínű azért teszi, mert odaküldték, pénzt kap érte, ahogy a rendőrt sem a szabadidejében küldték Felsőzsolcára, ez neki ugyanúgy munkanap volt. Ő pénzért védi más népek országait...

2010. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!