Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Gárda tagok miért...

A Magyar Gárda tagok miért bakancsban meg terepszínűben járnak mindenhova?

Figyelt kérdés
Amikor árvíznél segítenek, meg ilyen, azt megértem. De egy sima rendezvényre miért kell terepgatyában menni? Meg bakancs? Nem főnek meg ebben a melegben ?
2010. aug. 20. 17:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%

"mert bizony lmp-sek is kimentek segíteni nemegyszer"



ja lmp pfej... osztott 3 smilét azt jónapot

2010. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
50%

hogy jön ide a Specnaz?

és még milyen Specnaz van az oroszon kívül?:D

2010. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
41%

"hogy jön ide a Specnaz?

és még milyen Specnaz van az oroszon kívül?:D"



úgy jön ide kis barátom hogy te amit "nehéz" kiképzésnek hívsz ők 1 tesiórán csinálják

annyi


és azért mondom hogy Orosz mert amennyi eszed van azt hiszed az is Nátós alakulat....

2010. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy szerintem jó, hogy van a gárda, mert segít az embereken, de valaki írta, hogy azért kell, mert "HA A KORMÁNY NEM TUDJA SZAVATOLNI A LÉT BIZTONSÁGOT ". Na, hát ehhez a gárda se sokat tett hozzá, és nem is okolom őket érte, mert nem az ő tiszjük lenne. A sok hülye meg legyen szíves ne itt okoskodjon. Orosz Specnaz? Mi köze annak a hadsereghez? A Specnaz olyan, mint nálunk a 34. zászlóalj. Az az orosz hadseregen belül egy egység, nem maga a hadsereg. Vártam, mikor jönnek az ilyenekkel.
2010. aug. 20. 18:30
 25/40 anonim ***** válasza:

de ne is ájuljon el attól a nehéz kiképzésről...


azért írtam te értelmiségi vááágod?:O

2010. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

"HA A KORMÁNY NEM TUDJA SZAVATOLNI A LÉT BIZTONSÁGOT"


mert tudja?

azért szerveződnek az ilyen mozgalmak... mert kib@szottul nincs létbiztonság

2010. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Aki írtam előttem is, hogy gárdista ismerősei civilként hol dolgoznak, abból is látszik, hogy a gárdának köze nincsen ahhoz, hogy a hadsereggel kelljen összehasonlítani. Kurucinfón volt egy rovat, ahol gárdistákat mutattak be, mint civileket, hogy milyenek ők. Na, hát ők katonák? Közel sem. Ezért nem értem, sokan miért keverik ide a hadsereget. És ahogy írtam, miért bakancsban járnak olyan rendvezvényekre, ahol a körülmények nem teszik indokolttá?
2010. aug. 20. 18:35
 28/40 anonim ***** válasza:
35%

még mindig nem értem hogy a honvédség kiképzéséhez a Specnaz kiképzés.


másként meg így látatlanban honnan tudod, hogy mennyi eszem van?

2010. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
35%
hogy jön*
2010. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

"mert tudja?

azért szerveződnek az ilyen mozgalmak... mert kib@szottul nincs létbiztonság"


Igen, és a gárda tudja? Meg az ilyen mozgalmak? Hiszen már azért előveszik a gárdát, amikor semmit sem csinálnak. Attól, hogy van a gárda (nem ellenzem a létét, remélem az az eddigiekből kiderült), és mondjuk engem egyik este kirabolnak, akkor ők majd lesittelik az elkövetőt? Nem. Tehát ők sem biztosítanak ilyen téren semmit.

2010. aug. 20. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!