Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Hogyan értékelite...

Budapestiek! Hogyan értékelitek Karácsony Gergely eddigi főpolgármesteri munkáját?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:43
A kérdező szavazást indított:
egyértelműen jó
inkább jó
inkább rossz
egyértelműen rossz
54 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem hogy sikerült Tarlóst ennyire közgyűlölet tárgyává tenni az emberek között, miközben az ő ideje alatt egyértelműen pozitív irányba fejlődött Budapest.
2021. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%
Budapest történelmének legjobb főpolgármestere.
2021. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
44%

1

Tegyük hozzá, hogy Tarlós fideszes volt, így nyilván vele semmi problémája nem volt Orbánnak.

2021. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék a kérdésemhez, hogy tényleg őszintén kérdezem minden budapesti véleményét, mert én magam egy ideje külföldön élek ezért nem mindig vagyok naprakész az otthoni dolgokat illetően, viszont hamarosan újra Budapest lesz az otthonom. :)
2021. ápr. 5. 19:53
 5/34 anonim ***** válasza:
19%

#3


Karácsonnyal sincs problémája azon kívül, hogy fekszik a főváros zsíros milliárdjain mint valami sárkány, és közben kizsákmányolásról papol.

2021. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Főváros zsíros milliárdjain? Magadnál vagy?
2021. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
31%
Nehéz megmondani, mivel egyrészt nyilván a Fidesz ott tesz be neki ahol tud, másrészt viszont én az intézkedéseiből is azt látom, hogy jobban jártunk volna valaki mással.
2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Ez a hiszti a fideszesek körében, hogy Karácsony micsoda borzalmas alkalmatlan ember nem szól másról, mint hogy azóta sem tudták kiheverni 2019-et.


Az benne volt a levegőben, hogy Tarlós elbukik, de hogy a közgyűlés is ellenzéki többségű lesz, pláne olyan kerületeket elbuknak, mint az első, ahol 20 éve fideszes volt a polgármester... Ennek a gyomrosnak amit kaptak Karácsony volt az "arca" így hát szapulni kell 0-24-ben. :)

2021. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%
Ülj le fiam. Egyes.
2021. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
1990 óta élek Budapesten, azóta messze a legjobb polgármester. Mondom ezt pártfüggetlenként, Tarlós is nagyon jó volt.
2021. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!