Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Hogyan értékelite...

Budapestiek! Hogyan értékelitek Karácsony Gergely eddigi főpolgármesteri munkáját?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%

#6


Állítólag tavaly októberben az Államkincstár és a Magyar Nemzet szerint 133,9 milliárd forintnyi állampapírja volt a fővárosnak, valamint további 85,6 milliárd forintja volt készpénzben. Ezen kívül 2021 és 2027 között 3000 milliárd forint fejlesztési támogatást fog kapni a kormánytól EU-s támogatás keretében.

2021. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%

11

Ennek kétszerese elfolyik Felcsútra csak egy hónapban.

2021. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%

#12


Kit érdekel, a főváros pénzéről beszélünk nem Felcsútról.

2021. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%
Az a 3000 milliárd EU-s pénz, de azért köszönjük a vezérnek, hogy Budapest is kaphat EU-s forrást ha már 1,7 millió ember itt él és a GDP jelentős %-át ez a város termeli meg.
2021. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%

#14


Látom vagy végig sem olvastad vagy nem sikerült megértened amit írtam, ugyanis én is pont ugyanezzel fejeztem be a mondandómat, hogy EU-s támogatás. Mindegy is.


Nem csak most lett “megszánva” a főváros, az EU-s pénzek tetemes része mindig is ide folyt be, nem pedig olyan térségekbe, ahol sokkal nagyobb szükség lenne rá. Nézz utána, ha gondolod, én igazából ezt egy parttalan vitának tekintem, mert a Karácsony hitelesebb forrás mint a kormányzati szervek, ugyanis sokak fejében a kormány csak hazudhat, Karácsony meg csak igazat mondhat, mert ugye neki érdekében nem állhat hazudni. :)

2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%

15

Ha összevetem a Karácsony mennyit hazudott az elmúlt 10 évben meg a kormány, akkor van számodra egy rossz hírem.. :)

2021. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
22%

#16


Igazad van, Karácsony csak egy semmihez nem értő jól lakott óvodás, még arról sem volt fogalma míg zuglót igazgatta, hogy az Örs vezér terének egyik fele hozzá tartozik és nem Kőbányához az egész. Nem csoda hát, hogy tanácsadók tömkelegét kellett felvennie maga mellé, a csöveskedő főváros pénzén. :)

2021. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%
Fröcsögjetek csak rá fideszes trollok már megszoktuk. A 8-es hozzászólásban már leírtam miért teszitek. :)
2021. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%
A lehetőségekből kihozza kb. a maximumot a budapestiek és Budapest érdekében. Tarlós kb. a lehetőségeinek 10-20%-át használta ki a budapestiek érdekében. Orbán Magyarország és a magyarok érdekében kb. 0,05-0,1%-át használja ki a lehetőségeinek.
2021. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
29%
#18 Mondod a szokásos ballib hazugságokat, amiknem semmi valóságalapja nincsen. Azt hiszitek a budapestieket megint évekig tudjátok hülyíteni ezzel az áldozat mesével? Demszkynél még bejött, mert nem volt összehasonlítási alap, de Tarlós megmutatta milyen az amikor valóban fejlődik a város és nem csak lepusztul.
2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!