Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Hogyan értékelite...

Budapestiek! Hogyan értékelitek Karácsony Gergely eddigi főpolgármesteri munkáját?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%

20

Aztán valamiért mégis megalázó vereséget szenvedett. Mondjuk pont azért mert ugyan nem volt magasan a léc, de Demszkyt is alulmúlta. A fidesz ott szúrja tökön magát ha megint őt indítja, nem mintha más fideszestől többet várhatnánk.

2021. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
62%
Miután Tarlóst tömte Orbán pénzzel, baromi nehéz dolga volt valóban.
2021. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%

#19 "A lehetőségekből kihozza kb. a maximumot a budapestiek és Budapest érdekében."

Kíváncsi lettem. Sorolnád miket is sikerült karácsonynak elérnie az elmúlt másfél évében főpolgármesterként?

Mert ami most megvalósul mint beruházás, fejlesztés, az mind állami beruházásként lesz meg amiket sorra megpróbált leállítani, megakadályozni.

Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy miért is nem kell a külső kerületekben a megkezdett bicikliút beruházás amire pénz is lett volna? Vagy hogy miért nem kell neki a dél-budai centrumkórház, hogy leállíttatták a beruházást? Miért nem kellene a Liget projekt beruházásai? Miért akarta megakadályozni a Liget zöldfelületeinek megújítását?

2021. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
63%
Olyan aranyosak a fideszesek mikor számon kérik Karácsonyt, hogy mit tett le az asztalra, miközben a kormány vagyis akinél a pénz van mindent elvon a fővárostól. De meglesz ennek a böjtje ne féljetek, jövőre Budapesten 18 választókerületben 18 ellenzéki győzelem, akkor majd elgondolkodhattok. :)
2021. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Vicces amikor a krumpliszavazó vidékiek meg akarják mondani, hogy mi hogy megy itt :D
2021. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
29%
#23 Hát hogyne! Sőt! Különben is Karácsony talpa szőrös is, és gyíkbőrű is, ugye?!
2021. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
38%

#26 Értem. Szóval semmit nem tudsz mondani amit Karácsony mint főpolgármester sikeresen megtett a főváros vezetőjeként.

Én is így gondoltam.

2021. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%
BKV draskovics betevése nekem kivágta a biztosíítékot, míg a valódi munkát végző bkvsok nincsenek megfizetve
2021. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%
Remekül vezeti a fővárost a kormány megszorításai ellenére.
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

Dupla nulla.


Tarlós volt az egyetlen szakember főpolgármester 1945 óta.

Karácsony egy műveletlen, félanalfabéta szélhámos, Gyurcsány-klán bábja.

2021. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!