Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Átment a Schmitt-javaslat,...

"Átment a Schmitt-javaslat, tilos a dobogóra zászlót vinni az ifjúsági olimpián" Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Az origo-n olvastam ezen a linken: [link]
2010. aug. 20. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
szégyen...
2010. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Tökéletesen igaza van! A nemzetiséget az eredményhirdetéskor a felvont zászló és a himnusz "igazolja". A ruhájukon is ott van a magyar háromszín. Nem kell még külön zászló is!
2010. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak, és ez nem sérti az én jogaimat? Gondolok arra , hogy a dobogó másik két fokán állótól ezt nem tiltják. És vajon mi köze ennek a túlzott nacionalizmushoz?Ezek szerint nem lehet zászlóm csak a szekrényben eldugva..
2010. aug. 20. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Az ember azt hinné, hogy a nemzetellenesség megszünik az mszp-szdsz eltűnésével, de csak előbújt a fideszes elvtársaktól is a közös múlt.
2010. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A Jobbik Simicskó István honvédelmi államtitkár 2008-as szavaival tiltakozik – ekkor tiltotta ki a Szent Koronát a tisztavatásokról Szekeres Imre volt honvédelmi miniszter –, aki "felháborodással értesült róla, hogy a honvédelmi miniszter száműzni készül államiságunk jelképét, a Szent Koronát államalapító királyunk, Szent István idei emlékünn ...tovább »epén rendezett tisztavatásról”. Simicskó két éve a történelemhamisítás egyik eszközének nevezte, hogy a nemzeti jelképeket eltüntetik a köztudatból, amellyel folytatják „az ezeréves magyar államiságot megtagadó bolsevik típusú államfelfogást”.

Mindezek után nem meglepő, hogy a Fidesz-KDNP köztársasági elnöke maga kezdeményezte a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnökénél, a „túlzott nacionalizmustól óvva”, hogy az ifjúsági olimpián a sportolók ne vihessék fel hazájuk nemzeti zászlaját a dobogóra. A Jobbik szerint leesett a Fideszről a nemzeti álarc, elképesztő intézkedéseivel valójában az elmúlt 20 évben megszokott nemzetietlen együttműködés rendszerét építik tovább.

Pörzse Sándor és Volner János országgyűlési képviselők

2010. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen. Ezt hívják nemzeti együttműködésnek?
2010. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Retteg a Fidesz, a fiataloktól!

Azoktól, akiknek nem lehet elmagyarázni hogy ő miért ér kevesebbet mint egy nyugat Eu s! Hogy ugyan azt a tudást birtokolja és még is, a jövője a másodrangúság ingoványa.


Igyekszik valahogy távol tartani a Jobbiktól és a mérsékeltem, max Fideszféle nemzeti felfogástól.

Ami szinte csak papíron létezik, hiszen a Fidesznek egy jelentős része, ne feledjük hogy liberális még ma is.

Tart az öntudatra ébredésnek egy fokától, ami őket is elsepri, akár 5 év múlva is mint egykor rendszervarázsló pártot. Tart attól hogy felnő egy réteg, akinek a miértjei haragot szülnek, a megválaszolatlanságuk miatt. A válasz a Fidesztől pedig csak a beismerés lehetne!

2010. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Reméltem hogy lehull a lepel.

A fideszesek maguk alatt vágják a fát.

2010. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérik az euból, és ha ez szerintük ,,túlzott hazaszeretet" akk legyen így. Bár szerintem szégyen...
2010. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a zászlónak ott a helye a sportoló kezében a dobogón! Az jelképezi hogy Magyar és büszke rá hogy Magyar, és amit elért az Magyarországnak érte el! A hazaszeretetet ilyen rendelkezésekkel nem lehet ki ölni csak esetleg elnyomni de az majd egyszer ki fog törni és annak nagyon csúnya vége lesz!
2010. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!