Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem teszi az...

A Fidesz miért nem teszi az iskolanyitást opcionálissá?

Figyelt kérdés

Elvileg, április 19-én nyitnak az iskolák, annak ellnére,hogy a jelenleginél alacsonyabb halálesettel,fertőzéssel zárták őket be.



A tanárok és a diákok részére is opcionálissá kell tenni a jelenléti oktatást.Aki nem akar bent lenne az nem lesz bent és maradhat távoktatásban.

A kormány nem erőszakolhatja rá az emberekre,hogy kockáztassák az egészségüket.



Az egyik kollégám is meghalt Covidban, pedig még 50 éves se volt.


2021. ápr. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudod hogy mennyi esetszám lesz 19-én?
2021. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, z hülyeség.

Az iskola az kötelező és ennyi. Eddig lehetőség volt arra hogy online is lehessen csinálni mert a jelenléti oktatás veszélyesebb volt. Most már nem az.

Ahogyan eddig is lehetőség volt rá, úgy ezután is lesz, hogy aki a kockázati csoportokba tartozik azoknak nem kell menni az iskolába. Ehhez nem kell semmi más, mint hogy a szülő az orvossal ezt megbeszélje.

Ott van a védőoltás lehetősége, élni kell vele és ennyi. Ha annyira félsz a járványtól gondolom már regisztráltál a védőoltásra hónapokkal ezelőtt. Az 50 éveseket már teljesen normálisan oltják, párom hétfőn meg is kapta a maga oltását a háziorvosnál.

2021. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, azt csak ők tudják. Olvastam tüntetésről erről szóló cikkben. Azaz iskolanyitásosban, nem olyanban, hogy mért nem opcionális.
2021. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, te hol élsz? Krónikus betegek, idősek sem kapták meg mind az oltást. A tanárok meg pár napja. Hol lesz még a védettségük 19-én?

Szerintem igazad van, bár azt nem tudom, hogy a tanároknak hogy lehetne opcionális. 1. óra matek, tantermi óra, 2. óra magyar a tanárnő otthonról oktat. És azok, akik bent vannak az iskolában? Azokkal mi lesz? Gyorsan hazaugranak a szünetben?

2021. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a kérdés.Aki meg tudja oldani,hogy otthon tartsa a gyermekét,annak ne legyen KÖTELEZŐ bevinnie az iskolába a gyerekét,legyen opcionális.

Jó szívvel valljuk be ilyen magas járványadatoknál, a szíve mélyén senki sem viszi jókedvéből a gyerekeket,csak az anyagi kényszer miatt.

Az orvos barátnőm aki a Heim Pál kórházban dolgozik, a lelkemre kötötte már ezerszer,hogy be ne vigyem a gyerekeket iskolába.Lát egy-két dolgot..meg elejt egy-két infót...

Ő azért már csak jobban tudja/látja orvosnő létére a dolgokat,a "frontvonalból", mint Viktor meg a kopasz,tökfejű Maruzsa.

2021. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!