Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pottyondi Edina miért lépett...

Pottyondi Edina miért lépett ki anno a Momentumból? Csak lazább nézeteltérések voltak, vagy esetleg komolyabb korrupciós ügyeket tapasztalt? Nyilatkozott valaha az okairól?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Mert egy gyökét az a nő.
2021. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyurcsány. De az is lehet hogy doros.
2021. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
ki az a doros?
2021. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy Edina gyökér. Szerintem intelligensebb, mint a legtöbb politikus. (Ez nem annyira nagy dícséret :D.)
2021. ápr. 8. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen már nyilatkozott. VNem politikai nézetkülönbség, vagy korrupció az oka. Szeret lazán élni, amit a politikusi karrier viszont bizonyos fegyelmet igényel...legalábbis külsőre. (Valahogy úgy szólt a mondókája: "ahhoz tulságosan szeretem a f..aszt")
2021. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam:

így pontos:

[link]

2021. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

úgy tűnik nekem ebből, nem volt elég balos neki még a Momentum sem...ajvé. neki ők konzervatívok:DDD

ez a mániája a baloldalnak, úgy tűnik, mindenki túl jobbos, náci, rasszista

2021. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

meg lett neki mondva, hogy előbb a donáth laci komcsi kislánya kap pozíciót, aztán a katka, mert gazdagok a szülei, aztán a kereplősfrónisz izé meg a szarvas koppány bendegúz, mert jóban kell lenni a gyurcsánynéékkal


hát én se maradtam volna

2021. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!