Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok szánalmasnak,...

Nem tartjátok szánalmasnak, hogy a Fidesz most a 2,6 millió oltottal takarózik, és legújabb szövegük, hogy az ellenzék miatt haltak meg sokan?

Figyelt kérdés

Egyertelmu, ha a Fidesz nem epitette volna le ennyire az egeszsegugyet, nem kuldott volna el ennyi orvost, nem lenne ennyi halott csak. Csak nezzunk korbe a szomszedos orszagokban. Erre mit csinal? Oltasellenesnek nevezi az ellenseget, ahol nem tudok egyetlen politikusrol is, aki a BEVIZSGALT vakcinak kozul ne oltatna be magat?


Kerdem en, van aki ezek után is megszavazná ezt a hazug tarsasagot?



2021. ápr. 8. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Meg a másik az, hogy ha ennyire baj van (gondolom), akkor miért nem teszik az oltást kötelezővé?


És akkor nincs apelláta, beoltatom magam. De ez, ami most megy, egy huzavona-játék, próbáljuk ki az embereken vagy mi?...

2021. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

11.

"Meg a másik az, hogy ha ennyire baj van (gondolom), akkor miért nem teszik az oltást kötelezővé?"


Mert nem lehet.

2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Na 12, ez az!


Akkor engem ne diszkrimináljanak majd, ha nem oltatom be magam!!!


Mert ezt nyomatják, tehát úgy kommunikálják az oltást, mintha egyértelmű lenne, hogy bizony-bizony mindenki be fogja magának adatni (lásd: pedagógusok be lesznek oltva. Mintha kész tény lenne)

2021. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Elhiszitek amúgy, hogy odafent jókat röhögnek azon, hogy marakodnak az ország polgárai?
2021. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Tehát odafent=kormány
2021. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
ÉS elhiszitek azt, hogy szerintem rengeteg embernek a kovid-fertőzöttségét igazából a félelem és rettegés és megkülönböztetés és extra bezárás ésatöbbi is súlyosbítja?
2021. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Aki nem hülye és emlékszik rá Gyurcsány úr idejébe egy tüdőrákot kis túlzással 5 perc alatt meggyógyítottak kézrátétellel olyan fejlett volt az egészségügy, most meg már még afrikai viszonyoknál is rosszabbak, rohadt Orbán.
2021. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem unjátok még ezt a Gyurcsányozást?
2021. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a világban csak két dolog biztos. Az egyik, hogy a világegyetem végtelen, a másik pedig, hogy a fideszes politikusok nem tudnak igazat mondani. Bár az elsőben nem vagyok teljesen biztos. Aki ilyen szöveget bevesz, hogy az ellenzék miatt halnak meg emberek, miközben MINDEN EGYES járványügyi döntést kizárólag a fidesz hozott meg egymagában, valószínűleg menthetetlenül hiszékeny és naív. Amikor ellenzéki vezetésű városok direkt oltópontokat alakítottak ki, hogy azzal is segítsék az oltások lebonyolítását, majd a kormányhivatal emberei azt mondták, hogy ezzel akadályozzák a védekezést, akkor felmerül a kérdés, hogy ki is veszélyezteti igazából a védekezést? Szerintem maga a kormány, méghozzá azzal hogy mindenből politikai ügyet csinál, titkolózik és saját sikertelenségét próbálja óvodás szinten arra az ellenzékre fogni, amelynek a keze gyakorlatilag meg van kötve.
2021. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én fidesz szavazó vagyok. De az nekem is feltűnt hogy annak ellenére hogy a fidesz mondta azt hogy az oltás nem politikai kérdés, ők csináltak belőle a legnagyobb politikát.
2021. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!