Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely szerint szegény...

Gulyás Gergely szerint szegény autósok alig tudnak hol közlekedni Budapesten. Valóban ennyire rossz lenne a helyzet? Csak én látom azt, hogy kb mindenütt, mindenhova autóval lehet, és autóval is mennek az emberek, és inkább túl sok nekik a szabadság?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenhova autóval mennek"az emberek már csak ilyenek.

"inkább túl sok nekik a szabadság" ezzel nem tudom mit akarsz mondani?

2021. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Mi baja van?


A vírusban a kocsival nem kell a maszk, amúgy is egyedül kocsizok.

Ezt a lehetőséget sokan észrevették. (egy háztartásban élők többen is ülnek ugyebár, szintén teljesen szabályosan)


Ha énnekem annyi lenne mint neki, meg sem szólalnék!

2021. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma az, hogy a budapesti utak már nem a mai autómennyiséghez, forgalomhoz vannak méretezve, hanem a kb. 30-40 évvel ezelőttihez. Ennek ellenére sajnos addig nem fog csökkenni az autómennyiség, amíg a tömegközlekedés, bicikli nem mindig alternatíva (előbbi az esetleges többszörös átszállás, vagy jó néhány járat utazóközönsége, utóbbi az időjárás viszontagságai miatt).
2021. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Olyan hogy túl sok a szabadság, olyan nincs.
2021. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egyes ebből a szemszögből én sem értem a kérdést.


Az emberek nem jódolgukban maradnak otthon, nem mindenki tehei ám meg, hogy ebben a helyzetben is zavartalanul dolgozhasson (szolgáltatók, főleg, akik viszonylag magányosan dolgoznak ezekben)

2021. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem autóval járok, de sokan meg igen? AKKÓ TÍCCSUK BE!!!!!!44!
2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tehát a zárójelesben a példa van, arra nézve, hogy bizony van, aki szinte meg sem érzi az egészet, mert olyan a munkaköre...


...és dicsekszik is vele ezzel a szöveggel: "Én nem maradhatok otthon...ez és ez vagyok. De te maradj szépen otthon!"

2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

"Gulyás Gergely szerint szegény autósok alig tudnak hol közlekedni Budapesten. Valóban ennyire rossz lenne a helyzet? "

Igen, valóban ennyire rossz a helyzet.

Budapesten pontosan azért tervezték már Demszky idejében, vagyis egy évtizeddel korábban is azt, hogy dugódíjat vezetnek be a 4-es metró megépítése után, mert az autós közlekedés hatalmas dugókat okozott és közlekedési káosz volt. Azóta kiderült, hogy a dugódíjjal ez nem változna meg, kellene egy rakás alternatíva és folyamatosan dolgoztak is ezeken, mint a külvárosok jobb bekötése a tömegközlekedésbe, hogy ott parkolókban le lehessen tenni az autókat és másképpen tovább utazni.

Sajnos ahelyett hogy a rossz közlekedési helyzeten javítottak volna, az elmúlt évben mér rontották a belső városrészek lehetőségeit a felfestett biciklis utakkal, amikkel sávokat vettek el az autósoktól. Szép elképzelés hogy a kerékpáros forgalom nőjön meg és azt kell támogatni, de ez amit csináltak az nem jó megoldás. Ahol nagy utakon kialakították a biciklisávokat, ott a kerékpárosok rendkívül balesetveszélyesen tudnak csak közlekedni és az autók feltorlódtak. Sokkal jobb lett volna ha a fő utak helyett a kerékpárosok számára lezárnak velük párhozamos kisebb utcákat és ott kizárólag engedéllyel járhatnának autósok - ha ott laknak vagy konkrétan oda szállítanak árut. Akkor maradt volna az amúgy is nagy forgalom a helyén és a kerékpárosok biztonságosan közlekedhetnének.

2021. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, azt ne felejtsd el, hogy a magyarok nagy része egy elhízott proli, aki a testmozgást, egészséges táplálkozást hírből sem ismeri.


amit a 6-os és 8-as ír az helytálló, de abban igazad van, hogy az átlag magyar tényleg mindenhova kocsival akar menni.


a fősuli alatt Bpn éltem, ott még rosszabb volt a helyzet, de itt vidéken se semmi:


-tudnék mesélni rokonokról, kollégákról, akik az 500 méterre lévő postára, boltba is kocsival mennek.

2021. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!