Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszatetszést keltő-e, hogy...

Visszatetszést keltő-e, hogy Gulácsi - Petry ügyben rögtön elkezdett a Fidesz a legmagasabb szinten beleszólni más emberek világnézetébe? A Szájer és Borkai ügyben meg hangoztatták, hogy mindenkinek a magánéletét tiszteletben kell tartani.

Figyelt kérdés

Az is furcsa, hogy Petry Zsolt elmondja a véleményét Németországban a migránsok züllesztik Európát aztán végső soron ő is egy idegen aki pénzért ment külföldre, és valakik elfogadták befogadták.


Aztán az is nagyon furcsa hogy Petry Zsolt kirúgása ügyében a Fidesz Gulácsitól vár választ, hogy mi van???


Azt meg végleg nem nagyon fogom, hogy azért, mert Petryt kirúgta a klubja a véleménye miatt ezért Németországban nem lenne demokrácia - állítja a Fidesz? Amikor a köztévében évek óta egy szál ellenzéki hang nem szólalhat meg - ki vannak rúgva a köztévéből...


Én azt hiszem, hogy a Fidesz megint megmutatja hogy szavazatért minden eladó - azért mert mérték közvéleménykutatók által, hogy sok magyar homofób - most sajnos megint kreálnak egy ügyet Gulácsi véleményéből és megpróbálják kihegyezni arra hogy két azonos nemű lehet -e egy család vagy sem.


Tudom hogy vissza kell szerezni az elmúlt hónapokban lemorzsolódott szavazatokat - de pont ezzel?

Nyilván Gulácsi ha más véleményen van akkor széjjel kell cincálni őt- jó magyar szokás szerint a Fidesz által.



2021. ápr. 8. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Petry a migráció következtében drasztikusan megnőtt bűnözésre gondolt, amiben fehér embereket bántalmaznak muszlimok. Nem olyan dolgozni képes emberekre gondolt mint ő volt. Azt hiszem ez 80 I.Q felett tiszta mindenkinek


Szájert is azonnal kitették. Borkai is elment. Nem okoztak kárt senkinek. Liberális szellemben élték nemi életüket

2021. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fsms ***** válasza:
55%

Igen, nagy visszatetsző.

Erkölcsileg sincs alapja. Akkor hrutkával is kezdhették volna.

Plusz megint előkerült egy pedofil fideszes. Lassan hetente esnek ki az erkölcsi hullák.

2021. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki az a pedofil Fideszes már megint? Már nekem zavaró hogy ebben a rendszerben kereszténydemokráciát probálgat Orbán min.eln. építgetni.
2021. ápr. 8. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, pár csak néhány dologban hazudsz ill. csúsztatsz!


Perty nem kivándorolt, aztán lett egy állása, hanem volt egy állásajánlata és ezért költözött oda. Nem segélyért ment ki, nem a bizonytalanba ment ki, hanem szerződése volt.


A Fidesztől nem hagzott el olyan, hogy ezt Gulácsinak kellene megmagyráznia.


Németországban sokkal durvább cenzura van, mint nálunk. Kossuth rádioban napi szinten van olyan műsor, amihol ellenzékiek szólalnak meg. Tegnap a YouTube dobott fel egy HírTV műsort. Ott két konzervatív és két ballibb újságíró vitatkozott az aktuális témákról. Tehát egy szó nem igaz abból, amit mondtál.

1-2 éve, amikor meghívtak kormánypárti tv-be ballib politikusokat, akkor azt adták elő, hogy egy kérdésre sem válaszoltak, csak ledarálták a betanult szövegüket. Tehát kocsmaszinten kommunikáltak.

Fegyőr nemrég volt a HírTV_ben:

https://www.youtube.com/watch?v=ncwPlxtVeF8


Klub Radioban még nem hallottam kormánypárti politikust.


Gulácsi tett egy liberális kinyilatkoztatást, semmi nem változott körülötte.

Perty tett egy konzervatív nyilatkozatot, azonnak kirúgták az állásából.


Ennyi a történet, a kettős mérce és hazugságból álló liberalizmus.

Elfogadóak, megértőek voltak a liberálisok Petryvel szemben? Nem, kirekesztőek voltak. Gyurcsányi elvet követve földönfutóvá akaták tenni.

Elfogadóak, megértőek voltak a konzervatívok Gulácsival szemben?

Igen, ugyanis semmi nem változott az életében.


Semmilyen széjjelcincálás nem volt a konzervatív sajtóban, senki nem követelt semmit a szivárványcsaládos posztja miatt.

Elmondták erről a véleményüket, mert szerencsére már és még van van vélemányszabadság Magyarországon, hiába szeretnék a ballibberek, hogy csak az ő véleményük hangozhasson el. Németországban már egy edzőnek sem lehet véleménye.


A kérdés inkább az, hogy miért nem kezdtek a ballibberek diktatúrázni?

2021. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huhh nagy katyvasz van jobboldalon annyi szent. De Istenemre mondom nem az én dolgom ezt letisztítani.

Csak a legordasabbat mind közül: Németországot liberálizmussal egyenlővé tenni egy 16 éve regnáló konzervatív keresztény kormány vezetésében úgy hogy a Herta rúgta ki Petryt nem a német állam.


Tényleg mintha Köbüki próbálná a Neandervölgyinek elmondani hogy ne üsd le a másikat mert mégiscsak egy országban élünk.

Itt már tényleg csak a több száz milliárd magyar kölcsönből épülő kínai magánegyetem segíthet : ))

2021. ápr. 8. 19:30
 6/10 Fsms ***** válasza:
Kérdező: Fohsz Tivadar Fidesz alpolgármester , Budapest XVII kerület.
2021. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Micimacko67 ***** válasza:
80%

#4, a Hír Tv mióta közszolgálati csatorna?

Linkelj mar mondjuk az M1-ről olyan músort, ahol ellenzéki polotikus volt a vendég!

2021. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
#5: Hát, nagy katyvasz van a te fejedben kérdező, annyi biztos. Nem tudom, tudsz-e róla, hogy Németországban már hosszú évek óta nagykoalíció van.
2021. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
#7: Hívják őket, de nem mennek. Én számtalanszor láttam már az M1-en ellenzéki politikust. Például Molnár Gyula akkori MSZP-elnököt, aki épp akkor oldotta fel a pártja bojkottját és tért vissza újra köztévébe, a műsorvezető pedig örömét fejezte ki, hogy végre valahára eleget tesznek a meghívásnak. A múltkor Karigeri is odamerészkedett, majd hetekig hisztizett, hogy milyen barátságtalan kérdéseket kapott. Az, hogy a hírhedt bohózat szereplőit (az ajtónak rohanó, kerítésen átmászó, hamis tűzriadót nyomó, k*va erős képet készítő, földön hasaló, a köztévébe sz@rni bekéredzkedő anarchistákat) nem hívják, az a történtek ismeretében nem is csoda. :)
2021. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

#7!


Milyen szerencse, hogy egy szóval sem mondtam, hogy a HírTV közszolgálati, csak megemlítettem és még Klub Radiot is párhuzamba tettem, hogy értsd, de ezek szerint hiába.


Azt is leírta, hogy mit műveltek az ellenzéki politikusok, amikor behívták őket ás azt is leírtam, hogy a közszolgálati radioban rendszeresen szerepelnek.

2021. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!