Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond az ország vezetésével?

Mi a gond az ország vezetésével?

Figyelt kérdés
Miért nem lehetne megoldani a szegénységet? Az alul iskolázott embereket miért nem lehetne felszámolni? Tenni ezek ellen? Az én gyerek korom úgy telt, hogy minden nap krumplit ettünk mert más nem volt. A szüleim soha mondták, hogy tanuljak. Nem mondták, hogy fontos lenne. Aztán itt vagyok 20 évesen és ráeszméltem, hogy tanulnom kell és kell egy szakma, hogy az életben egy fokkal jobban érvényesüjek. Olyan faluban élek ahol drogoznak, lopnak és nem tisztelnek senkit. Mikor egy vendéglátós tanfolyam után elmentem dolgozni a Balatonra, Pestre, akkor tudtam meg hogy amit tanultam és amilyen stílusban beszéltem az nem jó. Az a baráti kör amiben felnöttem az nem jó. Elkezdtem estin az érettségit. Ezek után azt mondták a falubeliek, hogy én megízleltem a jót és hogy "teszem magam". Én sajnálom őket. Mert egy olyan családba, közösségbe születnek amiből nagyon nehéz meglátni, hogy mi is a jó. A kormányunk nem akar tenni ez ellen semmit? Valaki tudna erre valami ötletet, hogy a gyerekeket hogyan tudnánk megmenteni?
2021. ápr. 8. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja ,az olyanokat mit te.
2021. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem 20 évesen kezdtem el dolgozni :) hanem már 16 évesen.
2021. ápr. 8. 21:02
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Akkor már ráéreztél,hogy mire mész a munkával.

Tönkre.

2021. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még tanulhatsz bőven. A visszahúzó közeget pedig ott kell hagyni.
2021. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!