Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek sírják vissza a "régi"...

Minek sírják vissza a "régi" életet sokan, amikor a covid világa sokkal jobb?

Figyelt kérdés

-Nincsen tele külföldi turistával az ország, nem kell őket elviselni

-Nincs többé AirBnB, már nagyon olcsón is lehet lakást bérelni

-Home Office lehetőség van szinte mindenkinek ami sokkal kényelmesebb és nem kell a cégeknek irodaházat bérelniük méregdrágán.

-Egyre több dolgot lehet intézni online sőt mobil alkalmazásról, nem kell mindenhova személyesen ugrálni

-Nincs húgy és szarszag az utcákon, legalábbis nem annyira mint régen a turizmus buliőrületben volt


És még sorolhatnám, rengeteg dologban megkönnyítette az életünket a koronavírus. Alapvetően egy nyugodtabb világ, kevesebb nyüzsgés, kevesebb tömegnyomor, több csend és nyugalom, relax és chilling van.

Minek sírják vissza a covid előtti életet a birkák? Egyedül a maszkviselés értelmetlen hülyeség a többi az teljesen oké.



2021. ápr. 8. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%

"Nincs többé AirBnB, már nagyon olcsón is lehet lakást bérelni„


A Táncsics radikális balpárt pont a szerinted nemlétező Airbnb lakások ellen harcol még most is,a lakhatás is drága.


[link]

2021. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van, sőt még a maszkviselés is előnyös a rusnyáknak: nőtt a magabiztosságuk, amióta rejtve van az arcuk... :D
2021. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
2 ez tényleg így van, nem vicc
2021. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
2: cikkeztek arról, hogy sok ember sokkal vonzóbb, ha csak a szemük látszik, nem az egész arcuk
2021. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

"Minek sírják vissza a covid előtti életet a birkák? "


Az megvan, hogy egy csomó embernek nem lesz megélhetése, ha az éttermek, szállodák, stb. nem működnek? Velük mi lesz?

2021. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Egy troll vagy remélem, de ha neked ennyire tetszik, szívesen rádhegesztem a pinceajtót 100 kiló liszttel, cukorral meg wc papírral. Ott élvezkedhetsz.
2021. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon örülök azoknak, amiket felsoroltál, de


-szeretnék többet találkozni a barátaimmal. Most csomószor volt valaki kontakt, vagy az este 8 miatt nem fért bele.


-meg akarok inni egy italt egy kávézóban


-randizni szeretnék a párommal házon kívül is. Semmi extra, de legalább egy mozi jó lenne.


-sajnálom azokat, akiknek elveszett a megélhetése.


-meg akarom ismerni a kollégáim, mert nem találkoztam velük még elsőben.


-én akarom eldönteni, hogy mikor hova megyek és mikor érek haza. Nem vagyok 10 éves, hogy 8ra haza kelljen érnem.


-szeretek sportolni


-nem a 4 fal között akarom tölteni a szabadságom, hanem legalább az ez-n belül szabadon szeretnék mozogni.


-el akarok menni az Aerosmith koncertre, amit másodszor tolnak el.


Értem, hogy neked szar életed volt és eddig sem mentél sehova, de azért a többségnek többre van igénye, mint otthon ülni.

2021. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Az megvan, hogy egy csomó embernek nem lesz megélhetése, ha az éttermek, szállodák, stb. nem működnek? Velük mi lesz?"

Miért nem tanultak? A vendéglátás a félanalfabéták megélhetése volt. Azonkívül most mehetnek ételfutárnak.

2021. ápr. 8. 23:25
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon nem így kéne ezt felfogni.


Először is nem minden fog pont olyan lenni mint előtte volt. Valószínűleg ugyan úgy lesz vírus után is online ügyintézés, és lesznek cégek amik nem állnak vissza az eredeti munkarendhez, mert kedvezőbb nekik így. Akik visszasírják az az előtti helyzetet nyilván nem ezek miatt sírják vissza, hanem az ennél sokkal több pozitívuma miatt.

2021. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 árokpart ***** válasza:
90%
Félanalfabétáknak? Nosza mutasd akkor meg nekünk ha újra kinyitnak a vendéglátóhelyek, hogy te hogyan nyomnál le ott 1 napot mind fizikálisan, mind maximálisan lelki frissességgel és este 11 órakor is ugyanolyan kedvesen, mosolyogva, intelligensen és frissen kommunikálva a vendégekkel mint reggel 5 órakor amikor kezdesz. Mert ilyen helyen nincsen ám az, hogy fáradt vagyok, a valamim kivan menjelen már haza stb. Na lássuk hogyan csinálod.
2021. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!