Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a rendőrség folyamatosan zaklatja a Táncsics radikális balpárt által is támogatott új munkásőrség parancsnokát?

Figyelt kérdés

A rendőrség házkutatást tartott a Táncsics radikális balpárt által is támogatott Juhász Norbert elvtársnál,az új Munkásőrség országos parancsnokánál.


[link]


Nem elég hogy a parancsnok házát átkutatták,de még a közeli hozzátartozóinál is házkutatást tartottak,és hatástalanított géppisztolyokat és a parancsnok számítógépét is elvitték.


[link]


[link]


Mi a véleményetek erről a botrányos rendőri akcióról?


Orbán már fél a Táncsics radikális balpárt-tól és a Munkásőrség-től,hogy ennyire rájuk szállt?



2021. ápr. 8. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
lszrom
2021. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kell valami gumicsont nekik. Meg ha legközelebb gyurcsányoznak egy jót, akkor bele lehet szőni, hogy az ő "elvbarátai" munkásőrséget alakítanak stb. Elhiszem, hogy Juhász Norbert és Gyurcsány Ferenc között nincs kapcsolat, de jobboldalról hatásosan lehet ezzel vádaskodni.
2021. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jövök fel ide azt se tudom, hogy van ilyen párt, de itt már többször belefutottam. Kérdező, te valami promóterük vagy a neten, vagy te vagy a párt egyetlen tagja és itt hirdeted?

Amúgy meg az 1.válaszolóval vagyok egy véleményen.

2021. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyakorin kívül senki nem is ismeri a balpártot így kétlem hogy félnek tőlük.
2021. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!