Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt ebben nyáladék hozzáál...

Mi volt ebben nyáladék hozzáállásban a "kemény"?

Figyelt kérdés

"Petry Zsolt a legjobbját nyújtotta a Herthánál. Mondtam neki, álljon ki a csapat elé és mondja el, mi történt. Megtette, elmondott mindent, és elbúcsúzott. A sport üzlet, egyik ember elmegy, majd egy másik jön helyette. Az edzőknél is így megy. Nagyon keményen hangzik, de ez így van"


[link]



2021. ápr. 10. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem olvasd el újra amit te betettél idézetként. Semmiféle hozzáállásról nem volt itt szó ami kemény lett volna. "Nagyon keményen hangzik," ez van benne.
2021. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

""Nagyon keményen hangzik," ez van benne."


Mi volt benne, ami "keményen hangzik"?

2021. ápr. 10. 10:11
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Ott van az idézetben. Miért nem nézed meg? "A sport üzlet, egyik ember elmegy, majd egy másik jön helyette. Az edzőknél is így megy."
2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
szövegértés, Istenem... :(
2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon valóban sokaknak okoz gondot a szövegértés.
2021. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Magyarországon valóban sokaknak okoz gondot a szövegértés."


Meg a határozott kiállás és a nyálas duma közötti különbség felismerése is!

2021. ápr. 10. 10:40
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem hogy ez egyáltálán miért magyar politikai kategória. Bár ahogy nézem a szövegértés is gondot okoz.
2021. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7: "Bár ahogy nézem a szövegértés is gondot okoz."


Azért fordultam hozzátok, hogy hátha ti jobban értitek.

2021. ápr. 10. 10:52
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: azt értsd már meg, hogy a "kemény" nem arra vonatkozik, amit Petry mondott. Dárdai a keményet arra értette, hogy itt az emberek ezerrel cserélődnek, üzlet van.


Dárdai azt mondta, kemény dolog a kád széle. Te most azon vergődsz, hogy Dárdai hülyeségeket beszél, mert a plüssmaci nem is kemény.

2021. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A kérdés dárdai hozzáállásáról szól, nem pedig a futball-biznisz és a "kád szélének" a megítéléséről.

Most már belátom kicsit nehéz a kérdés. (egyeseknek!)

2021. ápr. 10. 11:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!