Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán azt mondta, hogy a...

Orbán azt mondta, hogy a halálozások aránya a válságkezelés sikerességének mérőfoka. Az nálunk a legrosszabb a világon. Azóta mi változott?

Figyelt kérdés

Az egész világon nálunk a legrosszabb a halálozási arány, ami Orbán szerint (eredetileg) a válságkezelés mérőfoka. Ha ebben mérnénk most is, akkor kimondhatnánk, hogy ő kezelte/kezeli az egész világon a legrosszabbul a válságot.

Azóta mit talált ki mérőfoknak? Az átoltottságot a megbízhatatlan keleti covid-19 elleni vakcinákkal, amikor már lassan covid-54 terjeng? Ráadásul úgy, hogy az EU el sem fogadja hivatalos oltásként. Ráadásul rengeteg mutyi van ekörül is, csomó halottat is beleszámoltak a beoltottak közé például.

Most ez lenne az új siker mérce? Vagy mivel magyarázza Orbán a teljes bukásunkat?



2021. ápr. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Szerintem félreértetted vagy csak rossz következtetést vontál le.Mert ezzel elismerte hogy nem sikeresség van hanem totális kudarc,ezt érték el válságkezelés alatt.Azt már én teszem hozzá hogy válság sem volt,amíg le nem állítottak mindent.Nem hiszem el hogy nem akasztották még fel ezt a szenézládát ott a fővárosban.
2021. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én azon röhögtem, hogy vmi olyasmit mondott pénteken, mivel imádja a katonai hasonlatokat-mint a háború, csata- hogy szurony rohammal végzünk a vírussal:DDD

vagy vmi hasonló.


komolyan nem értem, hogy ki képes rájuk szavazni?

nem csak a víruskezelés nem kezelése miatt.

hanem adott ez a full kamu szélsőjobbos attitűdjük, amivel elködösítik az agyakat, és amin ők is röhögnek,

közben meg szétlopják a honfitársaikat meg kiárúsítják az országot.

2021. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2) ugyanez volt mikor az árvíz ellen védekeztünk.akkor átment Dobó Istvánba:gátat fel nem adunk,mindenáron megvédjük a gátat,nem futamodunk meg stb.
2021. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor viszont Orbán Viktor alatt a magyar egészségügy ugrásszerű fejlődést ért el a rák, a szívbetegségek, az agyhártyagyulladás, a baleseti halálozás és a többi sérülés és betegség okozta halálozás ellen, mivel mindezekben mostanában kevesebben halnak meg. Egyedül csak a COVID fog ki a magyar egészségügyön. Szép munka, gyerekek! Bár a COVID halálozásban nagyon rosszul állunk, a járványmentes évekhez képest a többlethalálozás mégis viszonylag alacsony. Nem is értem, mi ez a sírás a magyar egészségügy színvonala miatt.
2021. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát Nyunyóka megmagyarázta már. Azért ilyen magas a statisztikánk, mert mi máshogy számolunk, itt mindenki covidban halt meg. Bár nem értem, ha ez igaz, akkor ez kinek jó, és miért nem a nemzetközi ajánlásokat követjük? Szerintem simán csak magyarázkodni próbált, amivel meg pont azt érte el, hogy a vírustagadók még jobban akcióba lendültek, hiszen nincs is vírus!
2021. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!