Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék oltásellenes...

Az ellenzék oltásellenes kampányának hány halálos áldozata lehet?

Figyelt kérdés
Hány embert hülyítettek meg, hogy nem kell orosz meg kínai vakcina, akik ennek az ostobaságnak felülve nem oltatták be magukat, és végül belehaltak a Covid-ba?

2021. ápr. 13. 07:54
1 2 3 4
 1/31 A Cenz Ura ***** válasza:
26%
7897529835
2021. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom de most ezzel kb bebiztosították a 2/3-ot a Fidesznek 2022-re. Kár, hogy nem Soros áll mögöttük,az öreg fizetne rendes tanácsadókat és nem csinálnának ilyen égbekiáltó baromságokat.
2021. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Mondtam már,hogy NEM kellett meghülyíteni senkit,mert rengeteg ember alap reakciója ugyanez volt !!!

Az ellenzék még meg sem szólalt mikor tele volt a facebook olyan civil emberek hozzászólásaival,akik azonnal reagáltak az olyan cikkekre,ami arról szólt,hogy érkezik majd kínai meg orosz vakcina..

Nagyvonalakban kb 10 emberből 8 azt írta,hogy nyomják be maguknak,azt a xart amit megvesznek,,finoman fogalmazva..

Tehát nem kell a xar keverés,mert ez csak a jó átlag véleménye volt akkor,,viszont most már páran megtértek,és egyre többen fogadják el azok is akik eddig nem...

2021. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Mar ne haragudj, de az az ember a hulye, aki barmilyen kampanynak hisz es nem onmagatol dont az eleterol.
2021. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Eddig minden egyes keleti vakcina be lett valakinek adva. Ha követem a kormány idióta kifacsart logikáját, akkor azt lehet mondani, hogy aki nem fogadta el, az valaki más életét mentette meg.

Egyébként aki nem fogadta el és veszélyeztetett, az kb 1-2 héten belül kapott valamilyen más vakcinát.

Elég nevetséges ez a legújabb fidesz logika, miszerint a halottakat kenjünk az ellenzékre, a keleti vakcinával beoltottakat a fidesz pedig a biztos haláltól mentett meg.

2021. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

7 millió Magyar számára még meg sem jött a vakcina, nincs is oltás...azt még le se gyártották...mi köze ennek az ellenzéknek?

Részemről és egy felelős kormányt szeretnék, akinek fontos a magyar emberek biztonsága, és nem "tökmindegy mi, csak keressünk sok pénzt rajta" alapon vásárolja az oltást.

2021. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
0 áldozat viszont a kezeletlen betegek által már annál több
2021. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 molnarmarcell21 ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy az ellenzék hány halottért felelős, de azt igen, hogy a kormány már közel 24 ezerért.
2021. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez becsapós kérdés.

0 hiszen nem volt ilyen. Abba hányan halhattak meg, hogy felakarták volna venni az oltást, de Orbán nem szerez be eleget, annak ellenére, hogy elsőre verte a mellét, hogy egy hétvége alatt is a fél országot végig lehetne oltani??

Miért kell a vakcinából is mutyit csinálni neki?? Miért kell egy céget közbe iktatni?? Miért nem lehet jóval olcsóbban behozni közvetlen a gyártótol??

Miért utasítottak vissza Pfizer vakcinát (talán 2 milliót)??

Ha a fidesz nem oltás ellenes akkor miért utasít vissza vakcinát?? Miért azokat ezerzi be amiben kevésbé bíznak az emberek??


Nem nem az ellenzék miatt. Többen alapból kínai telefont sem használnának, mert lehallgatjá, követik, meg mit tudom én milyen elméletek vannak. Aki egy telefonban nem bízik, az pont az oltásba fog?? Miért kellett már első körökben ilyen bizarabb vakcinákat szerezni?? Oké, hogy azért, mert akkor több embert tudnak oltani és akkor így haladunk, de miért lett vissza utasítva pfizer vakcina??

Minden vakcinára szükség van szerintem is, de nem utasítanék vissza jobb fajta, bevizsgált vakcinát, hiszen azok is jók...

2021. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%
viszonylag sok, persze pontosan nem lehet, tudni, ugye volt olyan okos dékás is akinek fel lett ajánlva de nem kérte, csóri ha visszacsinálhatná, már literszámra nyomatná magába csak élhessen
2021. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!