Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben különbözik a kormánypárt...

Miben különbözik a kormánypárti és az ellenzéki szavazó jelleme, karaktere, gondolkodásmódja egymástól?

Figyelt kérdés
Mitől alakulhat ki ilyen gyökeresen ellentétes gondolkodásmód, vélemény, világnézet? Miben különböznek ezek az emberek? Vegyük ki a képletből azokat, akik KÖZVETLENÜL érdekeltek anyagilag (magyarul: le vannak fizetve így vagy úgy) hogy egyik vagy másik csoportosulás mellett álljanak ki. Vajon már gyerekkorban kialakul ez? A neveltetéstől függ? Vagy mitől? Mit gondoltok?

#Orbán Viktor #Gyurcsány Ferenc #ideológia #gondolkodásmód #baloldali világnézet #jobboldali világnézet
2021. ápr. 13. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Majd mindjárt jönnek a főokosok és megmagyarázzák, hogy a kormánypárti szavazók alkesz csövesek, meg könnyedén manipulálható, közmunkán tengődő lecsúszottak, míg az ellenzék szavazói magasan képzett, intelligens, kritikus szemléletű középosztálybeli emberek.
2021. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

A Fidesz szavazó ( nagy általánosságban!) elfogadó konzervatív, akinek fontosak a régi értékek és a nemzeti identitás.

A balliberális szavazók nagy része proli, irigy, kicsinyes, szűk látókörű...nagy részük kivénhedt IGAZI komcsi. A másik részük pedig magát liberálisnak valló, genderizmust, érzékenyítést, stb- t támogató, általában pénzes trendigyerek, aki mások vélt jogainak védelme érdekében mindenkin átgázol, pontosan a liberalizmus legfontosabb értékét hagyja figyelmen kívül, az élni és élni hagyni elvét. Ők globalisták, igazából liberálfasiszták.

2021. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy én észrevettem a Fidesz szavazók tényleg elhiszik ezt a ködösítésre és megtévesztésre szolgáló szélsőjobboldali mázt amit magára öltött a Fidesz és ezt nézik, ez tetszik nekik.

Nem pedig a valós tetteit és intézkedéseit a kormánynak.

2021. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Két dolgot vettem észre:

-Ha egy ellenzéki megtudja, hogy a Fideszre szavazok, akkor rogyásig nyomatja, hogy miért vagyok hülye , megvezetett, és beszűkült látókörű, sőt, töröl is az ismerősei közül, mintha én tehetnék róla, hogy az ő élete sz*r.

-Az a vicc, hogy a kormánypárti ismerőseimmel alig beszélünk politikáról. De ha mégis szóba kerül az nem abból áll ki, hogy megpróbálnak túlüvölteni sületlenségekkel.


A kérdező meg jobb ha felkészül, mert jön majd egy rakás kamuválasz áldemokraták fideszes ismerőseiről, akik persze maguk az ördögök, és veszélyesek, és erőszakosak, stb. :)

2021. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

4


Biztos Pesten, vagy Nyugaton laksz.

2021. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hájaaa ***** válasza:
76%

Ellenzéki: Felháborodik ha meglopják és hangot ad nemtetszésének. Cserébe elnyomják és magasról tesznek a véleményére.


Fideszes: Lexarja ha meglopják úgysincs jobb, úgyhogy nincs itt semmi látnivaló.

2021. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Így van hatos!
2021. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmiben, mivel masszívan bolsevik mindkettő.
2021. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

6

Ömmm...egy ellenzéki szavazótól mit lopnak el? Jön mondjuk Rogán és éjszaka megfújja a kocsiját? Vagy Lölő észrevétlenül lenyúlja a bankkártyáját és leemel róla egy húszast?

2021. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Fideszes, király az életszínvonal nettó 3-400 500ezres fizetések. Szépül épül az ország, legyen ön is millimos játszódik le, Bp-én már nem hiszik el létezik 300 nettó alatti fizetés. Lassan utolérjük Ausztriát



Ellenzéki:Rossz minden bezzeg Ausztriában, meg Svájcban.

2021. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!