Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adnak érveket az...

Miért nem adnak érveket az emberek kezébe?

Figyelt kérdés

Egy olyan lvelet kaptam a kormánytól, az oltási központtól, amiben ennyit írnak lényegében a felmagasztaló propagandán kívül:


Az elmúlt időszakban újra felerősödtek az oltásellenes hangok. Kérjük, ne hallgassanak rájuk! Minden vakcina hatékony és biztonságos.


Én elhiszem, mert regisztráltam, ezért is kaptam a levelet. Viszont ha másokat meg akarok győzni, akik nem regisztráltak, akkor azoknak szerintem nem elég se a kormány meleg hangja, se az én baráti hangom, hanem érvek kellenének. Miért nem segítenek annyival, ha már ezt a levelet elküldik, hogy mondanak pár statisztikai adatot, pár hivatkozható tudományos felmérést, publikációt, a WHO magyar nyelvre lefordított ajánlásait, stb.



2021. ápr. 14. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez a fidesz.Ennyit tudnak.
2021. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
11 éve csinálják ezt, tök jól működik, minek változtatnának?
2021. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

"Viszont ha másokat meg akarok győzni, akik nem regisztráltak, akkor azoknak szerintem nem elég se a kormány meleg hangja, se az én baráti hangom, hanem érvek kellenének."


Ha a fidesz adja a szádba az érveket, akkor te sem vagy több, mint a kormány hangja. Gondolom értelmes ember vagy, össze tudod foglalni a saját szavaiddal is, hogy miért tartod a jelenleg elérhető legjobb megoldásnak az oltást. És ha tényleg a saját szavaiddal mondod el, a saját gondolataidat, akkor leszel a baráti hang, nem pedig még egy hülye propagandista - persze sokak szerint akkor is az leszel, merthát vannak olyanok is.

2021. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Krumplit szoktak az emberek kezébe adni.
2021. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Reggeltol-estig ... hetfotol-vasarnapig masrol sem szol az elet ... ha kinyitod a csapot, abbol is a covid tema folyik.


Egyebekben akit erdekel, utana tud nezni a friss statisztikaknak.


Akit meg mindig fel kell vilagositani a helyzetrol, annak aztan irhatsz te barmilyen regenyt ... ha eddig nem fogta fel, mar biztos nem fogja!

2021. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Béla211 ***** válasza:
100%

Azért Jobb ovatósnak lenni és figyelni a világban mit mondanak a vakcinákról. Pl: kínainál úgy tűnik nagyon sok esetben nem alakúl ki semmilyen védelem. Főleg 70 évesnél idősebb férfiaknál. Ezt a szerbek mondták.

Ja meg,hogy nem kéthét kell, hogy kialakuljon a védelem hanem 4-5 hét. És úgy tűnik, hogy több embernél ez a védelem előbb gyengül. Mint az Astra, szputnyik, vagy a pfizer oltóanyagnál.

A másik, hogy most már úgy nézki Astránál és a josson and josson vakcina is okozhat vérögöket ritka esetben. De úgy fest van össze függés.

Ha az oltási reakció útán ami egy két napon belül elmúlik ezeknél az oltás oknál általában.Ha valaki ez útán erős fejfájást homályos látás,lábdagadás,nehéz légzést, hasi fájdalomat vagy egyik lábban indokolatlan izomlázat érez föleg a vádliban. Azzonal forduljon orvoshoz. Úgy tudom 4-14 nap között alakult ki a legtöbb ilyen vérögképződéses eset az első oltást követően. (Ezt már csak a saját eszemből rakom össze, de szerintem az összes vektor technológiával készült oltásnál lehet ilyen rögösödéses mellék hatásra számítani. Így az orosznál is csak az nem kerül nyílvánoságra.) Amúgy nem vagyok oltás ellenes. Én megkaptam mind a kettő astra oltásomat már.

Csak szerintem jobb, ha az ember tisztábban van a lehetséges kockázatokkal.

2021. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Kisgyermek korunk ota folyamatosan kaptunk vedooltasokat ... mindenkinek van sajat tapasztalata, hogy milyen az ... nem kell tovabb jatszani a hulyet!
2021. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, #7es, csak azok az oltasok hosszú ideig kifejlesztett, így bőséges tapasztalatokon alapuló készítmények! Most (kényszerből) erre nem volt lehetőség. Nem kell rögtön hülyézni valakit, mert vannak neki kétségei
2021. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hulyeztem le senkit ... annyit mondtam, nem kell tovabb JATSZANI a hulyet (talan elsiklottal a 'lenyeg' felett!?)
2021. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja mert a játszani a hülyét az nem azt jelenti, hogy akik bármit mondanak az oltasrol "a szuper, adassuk be" szlogenen kívül, az hülye?
2021. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!