Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy egy politológus...

Normális, hogy egy politológus letilt a facebook oldaláról valakit csak azért, mert egy videójához más szemszögből is hozzászól?

Figyelt kérdés

[link]


Adott ez a bejegyzés, ami a facebook kezdőoldali hírfolyamán szembejött velem, hirdetésként. Kommentben annyit kérdeztem, hogy az 1,74 millió darab elutasított Moderna vakcina nem számít-e, ugyanis azok feleannyiba kerülnek adagonként, mint a kínai vakcina, és azért utasította el őket a magyar kormány, mert "drágák". Erre válasz helyett letiltásra kerültem az oldalról. Miközben Deák Dániel képzett politológus. Miért nem tud normális vitát folytatni, vagy a gondolom, erősen fideszes többségű rajongótábora miért nem érvel értelmesen a gondolatmenetem ellen? Kicsikét gáz, hogy minden komment, ami nem teljesen az ő narratíváját erősíti, eltűnik, úgy, hogy a kommentelő nem is tud többet hozzászólni.

Ha valami trágár, alpári, például az édesanyját teljesen jogtalanul rágalmazó hozzászólást ír valaki, azért teljesen jogos, hogy letiltják az oldalról, de egy értelmes hozzászólásért minek? Karácsony Gergely posztjai alól pl. nem tűnnek el a fideszes "troll" kommentek, a másik oldal miért nem tűri el a legkisebb kritikát, észrevételt sem?



2021. ápr. 14. 10:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
De hat mindenki ugy moderalja a sajat oldalat ahogy akarja ...
2021. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Így működik ez a Facebook-cenzúra ellen sipákoló fideszesek körében :D Nekem is egyetlen kritikus kommentembe került, hogy tiltsanak Magyar Nemzeték.
2021. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%

Nem normális.

Az ilyen alak nem politológus, hanem fizetett pártmunkás.

És tényleg: a legtöbb ilyen alak, ifj. Lomniczi Zoltántól Fricz Tamásig mindenféle olyan alapítványoknál, műhelyeknél dolgozik, ahová a kormány bőkezűen önti a pénzt - és persze viszonzást is vár érte.

2021. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%
#1: nana, az csak akkor van úgy, ha a mi kutyánk kölyke teszi! Ha ellenünk történik, az C E N Z Ú R A és szélsőségesen liberális véleményterror!
2021. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Nezd a facebook nyitottsaga nem jelenti azt, hogy ott kell megvillantani az egyenisegedet, arra ott van a sajat oldalad. Ha valakivel vitatkozni akarsz, akkor keresd meg az elerhetosegen, de ne akard a nyilvanossagra eroltetni magad.
2021. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg azért tiltott le, mert a kérdésedben egy hazugságot fogalmaztál meg (amit itt is megismételtél). Ilyen emberrel nem lehet érdemben vitatkozni.
2021. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, nem éppen ti jöttök állandóan azzal hogy a facebook egy magán cég és a szabályai olyanok amilyennek akarják, ha valakinek nem tetszik akkor ne használja?

Mindenkinek joga van a SAJÁT facebook oldalát úgy és arra használni amire akarja. Te éppen úgy letilthatsz bárkit mint egy politikus, mert a szabályzat erre lehetőséget ad.

Amúgy tuti nem ilyen hangnemben tettél megjegyzést ha letiltottak az oldalról, mint ahogy itt a kérdésben előadtad.

Mellesleg megjegyezném, hogy attól meg kérdőjelet teszel a mondat végére az még hazugság marad amit leírsz benne. a Moderna vakcinából lekötöttek 1,7 millió adagot és abból ami valóban meg is érkezett, az 40 EZER adagnyi. Alig 2,5%-a a lekötött mennyiségnek.

Nem hulla mindegy hogy ezen felül mennyi van még lekötve HA NEM KÜLDIK EL? De, mindegy.

Ha a lekötött Moderna vakcinák nagyobb része már megérkezett volna és csak amiatt nem jöhetne több belőle mert a kormányzat nem kérte, akkor lehetne miatta siránkozni. De amíg csak a 2,5%-a érkezik meg, akkor teljesen mindegy mennyi van rendelve, azzal nem jutunk előre.

2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Akik értelmes választ írtak, köszönöm nekik.

#6: ha hazugságot írtam, akkor hiteles információkkal bizonyítsa be, hogy hazugság volt! Akkor hitelesen megvédte magát, és látják a kommentelők, hogy miért is írt valaki hazugságot.

2021. ápr. 14. 11:05
 9/35 A kérdező kommentje:
#7: teljesen normális hangnemben volt a kérdés írva. Próbáld ki te is, hogy odaírsz egy olyasmi hozzászólást, értelmesen, hogy "Az 1,74 millió adag visszautasított "túl drága" Moderna vakcina nem számít, miközben a kínai a Moderna kétszeresébe kerül adagonként?" Ha ezt fenthagyják az oldalon, esetleg értelmes reakció érkezik, vendégem vagy egy sörre a nyitás után.
2021. ápr. 14. 11:08
 10/35 anonim ***** válasza:
21%
#9 Nem szoktam ostobaságokat leírni csak hogy provokáljak valakit. A véleményemet már leírtam.
2021. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!