Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért nem érti...

Orbán Viktor miért nem érti meg, hogy nem szeretnénk kínaiakkal együtt élni, gazdaságilag és kulturálisan hozzájuk tartozni és még több hitelt felvenni tőlük?

Figyelt kérdés

A kínaiak rossz emberek, nagyon. Rászabadították a koronavírust a világra majd azt hazudták, hogy nálunk vége a járványnak. Átvertek minket is hatástalan vakcinákkal 3szoros áron, valamint 12 milliárd forintért hamisított maszkokkal is megrövidítettek minket magyarokat. A kínai kultúrának szerves része a (lány) csecsemő gyilkosság, napi több millió kutyát főznek meg elevenen, élve. Azért élve, mert minél nagyobb fájdalma van az ebnek annál több adrenalin szabadul fel haldoklás közben és annál finomabb lesz állítólag a húsa.

Orbán miért nem érti meg, hogy nem szeretnénk ezekkel együtt élni, nem szeretnénk üzletelni velük, nem szeretnénk tőlük függeni, nem szeretnénk hitelt felvenni tőlük, nem szeretnénk tőlük semmit!!



2021. ápr. 15. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Kínát nem lehet megkerülni. Még az olyan politikai ellenfelei mint az USA sem tudja
2021. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Orbánt mikor érdekelte hogy mit akarnak az emberek? Vagy mikor érdekelte őt bármi a zsebe tömésén, a hazudozáson és a hatalma növelésén kívül? Szerintem már akkor se mikor megszületett.
2021. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
A rasszizmus a baloldalon hatalmas.
2021. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Csak a magad nevében hörögj. Budapesti vagyok és naponta találkozom kínaiakkal. A legnormálisabb és leginkább beilleszkedni képes kisebbség Magyarországon. Remélem, még többen jönnek a jövőben. Ellenben a muszlimokkal, akik képtelenek a beilleszkedésre. A kínaiak kínai negyedeket hoznak létre, a muszlimok pedig no-go zónákat. Nem kérdés, hogy melyiket választom.
2021. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
#4 Te is a magad nevében beszélj. A kínaiak mindent el akarnak foglalni, minden országban ott vannak, leuralják a piacot, nem mellesleg pusztító és élősködő népség, itt ahol én lakom az utcában több telket felvásároltak, minden fát kivágtak, hogy lerakatot hozzanak létre, pár éve vannak itt de több fullos BMW, Mercedes meg hasonló kocsijuk van, de a boltjukban mai napig nincs például navos pénztárgép, ami nélkül a magyar vállalkozó ki se nyithat, erről ennyit. Hányingerem van tőlük.
2021. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
" Átvertek minket is hatástalan vakcinákkal 3szoros áron, valamint 12 milliárd forintért hamisított maszkokkal is megrövidítettek minket magyarokat." Ezt meg honnan vetted? Én pl. nem kaptam/vásároltam egyetlen kinaitol sem vakcinát. Engem nem vertek át ezzel. Rossz hatásfoku, meg drága? Igaz. De én egyáltalán nem gondolom, hogy akármelyik kinai is átvert volna engem. Valaki átvert. Ez is igaz. De nem kinai volt, az tuti!!!! Vajh ki lehetett? egprobálsz tippelni? Ugyanez a maszkokra is érvényes.
2021. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A világon minden a pénzről szól, ezt jól jegyezd meg.

Lélegeztetőgépet is nem tudom hányszoros áron sikerült vennie a kormánynak, tizen valahányezret, ami tök fölösleges. Ez nem Orbánról szól, nem tudjuk ki mit miért csinál, inkább szerintem ne is tudjuk meg soha.

Ezt a csecsemő gyilkosságot nem tudom honnan vetted, a kutyaevésről meg annyit, hogy Kínában is egy "szűk" réteg csinálja valamelyik keleti régióban és a legtöbb kínai elítéli. Azt is élve kéne megfőzni aki ilyet tesz.

2021. ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Ezt a csecsemő gyilkosságot nem tudom honnan vetted"

Kínában 120 fiú gyerekre jut 100 lány. Így könnyen kiszámíthatod, hogy elég sok lány csecsemő gyilkosság áldozata lett.

2021. ápr. 15. 01:04
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Csehek is esznek kutyát
2021. ápr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De ott nem élve főzik meg, hogy a borzalmas haláltusája közben még több hormon szabaduljon fel benne. A kínaiak viszont igen.

Egyáltalán milyen ember az aki képes ilyesmire?

2021. ápr. 15. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!