Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy állsz az alanyi jogon...

Hogy állsz az alanyi jogon járó családi pótlékhoz?

Figyelt kérdés
Nyilván a Fidesz se merte bevállalni, hogy megszünteti de már 10 éve nem emelt rajta és helyette nyomja az adókedvezményeket, meg az ingyenes étkeztetést.

2021. ápr. 15. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, teljesen megszüntetném az alanyi jogon járó családtámogatásokat.
Ellenzéki vagyok, teljesen megszüntetném az alanyi jogon járó családtámogatásokat.
Pártsemleges vagyok, teljesen megszüntetném az alanyi jogon járó családtámogatásokat.
Fideszes vagyok, nagyon jó a mostani rendszer, alanyi jogon minél kevesebb pénz járjon a gyerek után.
Ellenzéki vagyok, nagyon jó a mostani rendszer, alanyi jogon minél kevesebb pénz járjon a gyerek után.
Pártsemleges vagyok, nagyon jó a mostani rendszer, alanyi jogon minél kevesebb pénz járjon a gyerek után.
Fideszes vagyok, járjon minden gyerek után pénz a szülőknek attól függetlenül, hogy épp dolgoznak-e.
Ellenzéki vagyok, járjon minden gyerek után pénz a szülőknek attól függetlenül, hogy épp dolgoznak-e.
Pártsemleges vagyok, járjon minden gyerek után pénz a szülőknek attól függetlenül, hogy épp dolgoznak-e.
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért nincs egyéb lehetőség?
2021. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha van más ötleted akkor megoszthatod itt válaszban is.


De így elsőre nekem kb. csak ennyi jutott az eszembe, hogy nincs rá szükség, jó ahogy van meg csak ez kéne legyen mint támogatási forma.

2021. ápr. 15. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Dik,hát az jú.
2021. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem adnék egy gyerek után sem támogatást. Semmilyet.

Pártsemleges vagyok.

Aki vállal gyereket, az tudja, hogy mit vállal. Ne akarjon támogatást. Ha anélkül nem megy, nem kell gyerek.

+ Az én adombol értelmesebb dolgokra költsenek.

2021. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

4.

A gyerekekre, amit költök havonta pénzt és annak csak az áfája több, mint a családi, ergo a gaudaságot is pörgetem vele. A te nyugdíjadat az én gyerekem f9gja fizetni, de ezt mindig lehurrogjátok. Viszont akkor tovább megyek, gondolom 60 évesen a kórházban nem egy hatvan éves betegápolót, orvost, mentőst akarsz. A boltban szeretnéd, ha gyorsan egy fiatal szolgálna ki és még sorolhatnám.

2021. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

#5 nem azt mondom, hogy ne szüljön senki gyereket, csupán azt, hogy ne várjon ezért cserébe semmilyen támogatást! Nagyon nagy különbség.

Amúgy amennyit én és a családom befizet adoba, abból hidd el, hogy telik a nyugdijamra (ami addigra valószínűleg már nem is lesz). Havonta több millió ft adót fizetünk be, cserébe egy kiutessel is maganorvoshoz kell már menni! De ez más téma,nem ide tartozik.

Viszont ne mondd, H a fiad termeli ki a nyugdijamat, mert egy életen át olyan adót fizetek magam után, amibol telik az én nyugdijamra,köszi.

2021. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nincs egy ellenzéki érzelmű válaszadó se 13 szavazat után?


Pedig pont az ő véleményük érdekelne a legjobban, hogy mit várnának el ha kormányváltás lenne.

2021. ápr. 15. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

#6

Az hogy legyen gyerek, szimpla nemzetstratégiai érdek. Persze az nagyon nem mindegy hogy kik szülnek.

2021. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

"H a fiad termeli ki a nyugdijamat, mert egy életen át olyan adót fizetek magam után, amibol telik az én nyugdijamra,köszi."


OK, te akkor tök gazdag vagy, csak az emberek 80%-a az állami nyugdíjrendszerből kapott nyugdíjból fog élni, nem a befektetéseiből és magán nyugdíjmegtakarításaiból.

2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges nyomorba szülni! Ezzel mindenre, tömören rávilágítottam!
2021. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!